Menu
Your Cart

Çubuk Mıknatıslar

Ø32x200 mm Bar Mıknatıs Alüminyum Saplı Neodyum  Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sı..
0,00 TL
Ø25x150 mm Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Mıknatıs Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerim..
0,00 TL
Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs - D32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürü..
0,00 TL
Cam Fabrikası İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x100 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Cam Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x90 mm uygundur. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makineleriniz..
0,00 TL
Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x150 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mm uygundur. Ürünlerinizin..
0,00 TL
Buğday, Un Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ür..
0,00 TL
Uzun ve Çok Güçlü Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x530 mmManyetik bar mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını ayrıştırmak için kullanılır. Bu nedenle manyetik seperatör olarak adlandırılır. Bu ürün 530 mm uzunluğu ile özel bir kullanım alanı sağlar. Firmanıza özel ebatlarda üret..
0,00 TL
Neodyum Çubuk Mıknatıs - Çift Tarafı Vida Delikli - 25x420 mm Bar çapı 25 mm olan bu çubuk mıknatıs 420 mm uzunluğundadır. Manyetik çubuk mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırılması ..
0,00 TL
Paslanmaz ve Sızdırmaz Bar Mıknatıs 25x530 mm Çapı 25 mm olan bu bar mıknatıs 530 mm uzunluğunda özel kullanım amaçları için üretildi. Manyetik bar mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırıl..
0,00 TL
Lamalı, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, Komple Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların ebatlarını özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Paslanmaz yapısı ile g..
2.499,00 TL
Manşonlu, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, 304 Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların bağlantı şekillerini özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Pas..
0,00 TL
Seramik, Soda Fabrikaları Bar Mıknatıs - 32x150 mm - Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünler..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)

Çubuk Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

İlk öncelikle mıknatıs kuzey ve güney olmak üzere iki bölüme ayrılır. Mıknatısların herhangi bir bölümü kırılsa bile kuzey ve güney kutuplarına aynı etkiyi yaratacak şekilde mıknatıslar tekrar birleştirilip onarılır. Mıknatıs nasıl oluşur derseniz? Mıknatıslar demir, nikel, çelik tozlarını çekme özelliği gösteren bir cisimdir. Mıknatıs Cezayir, İsviçre ve Ural dağlarında birçok farklı yerlerde de dağınık şeklinde bulunur. Bu mıknatıslar doğal bir şekilde oluşan mıknatıslardır. Bu bir tür olduğu gibi bunun başka bir türünü de insanlar tarafından yapılan yapay mıknatıslardır.


Mıknatısın kuzeyi gösteren bölümü N, güneyi gösteren bölümü ise S harfi ile belirtilir. Mıknatısın zıt olan kutupları birbirini çekmektedir. Mıknatıslarda aynı bölümü gösteren kutuplar birbirlerini istemektedirler. Her mıknatısın çevresinde de kesinlikle manyetik bir alan vardır.


Çubuk Mıknatıs Çeşitleri

Mıknatısların çeşitleri olduğu gibi çubuk mıknatıslarında çeşitleri vardır ve oldukça fazladır. Bunların bazıları bakalit saplıçubuk mıknatıslar, bombe kafalı çubuk mıknatıslar, bırakmalı çubuk mıknatıslar, iki tarafı cıvata bağlı çubuk mıknatıslar, paslanmaz saplı çubuk mıknatıslar ve neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatıslar bu çubuk mıknatısların bazılarıdır.


Çubuk Mıknatıs Özellikleri

Oldukça günümüzde kullanılan ve ilgi de fazlaca gören bu çubuk mıknatıslar gıda ve fabrikalarda kullanılmaktadır. Bu mıknatısların en önemli özellikleri oldukça yüksek çekim güçlerine sahip olmaları ve metal parçalarını ya da toz taneciklerini kolayca kendine çekip güzel bir şekilde temizlemesidir. En kaliteli malzemelerden yapılan ve özel olarak üretilen çubuk mıknatıs çeşitleri gerçekten baktığımız vakit gıda ve fabrikalarda fazla bir şekilde kullanıldığını görüyoruz. Çubuk mıknatısların en önemli özelliklerinden birisi paslanmaz ve çelikten yapıldığı için gıda firmaları ve fabrikaların uzun yıllar sıkıntısız, sorunsuz bir şekilde kullanabileceklerini anlıyoruz.


Çubuk Mıknatıs Fiyatları

Bu yüzden eğer sizin de bu yüksek çekim güçlü, paslanmaz kaliteli çubuk mıknatıslara ihtiyacınız var ise ama bu çubuklar hakkında bilgi sahibi değilseniz bizim sitemizden rahatlıkla hem çeşitlerini görüp hem de fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Mıknatisavm.com’da çubuk mıknatıs satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.