Menu
Your Cart

Özel Tasarım Elektromıknatıslar

Elektrikli Mıknatıs - 250x75x55 mm Dikdörtgen Elektromıknatıs %50 çalışma prensibine sahip olan bu elektrikli mıknatıs enerji verildiğinde çeker. Elektrik kesildiğinde ise çekme gücünü bırakır. Çok yüksek çekme gücüne sahip olan bu elektromıknatıs birçok farklı taşıma işlemlerinde kullanılır. Örnek..
0,00 TL
Dikdörtgen Elektromıknatıs Özel Tasarım - Tersanelere Özel Tersane elektromıknatısı kaynak robotu taşımak için özel olarak tasarlandı. 500 mm boyunda ve 300 mm eninde olan çok güçlü dikdörtgen elektromıknatıs dışı çelik kaplanarak çok dayanıklı hale getirildi. Komple bakır sargı onu daha da verimli..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Özel Elektromıknatıs Çeşitleri ve Fiyatları

Tüm mıknatıs ihtiyaçlarınızda online satış sitemiz sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana güvenilir ve kaliteli çizgisinde hizmet vermeye devam eden e-ticaret sitemiz içerisinde müşterilerimize aynı zamanda özel ölçü elektromıknatıs sunulmaktadır. Böylece ihtiyaçlarınıza ve size özel fırsatlar ile alışveriş yapma imkanından faydalanmanız mümkündür.


Pot mıknatıslar, en çok piyasa genelinde çeşitli alanlarda ve çeşitli amaçlarla kullanılan mıknatıs türleri içerisinde yer almaktadır. Piyasa geneline bakıldığında bu pot mıknatıs modellerinin belirli standart ölçülere uygun şekilde üretildiği görülmektedir. Standart ölçülerde bulunan pot mıknatıs modelleri, çoğu zaman kişilerin ihtiyaç duyduğu alanda ihtiyaçları iyi ve yeterli düzeyde karşılasa da bazen özel ölçüler gerekebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğu zaman müşterilerimiz özel ölçü pot mıknatıslar için bizimle iletişime geçmesi yeterli olmaktadır.


Günlük hayat içerisinde oldukça sık ihtiyaç duyulan mıknatıslar, talebiniz doğrultusunda özel ölçülere göre kalite standardından ödün vermeden üretilmektedir. Özel ölçü ihtiyaçlara aynı zamanda en hızlı ve en kısa sürede dönüş yapması nedeniyle de birçok kişi, firmamızı tercih etmektedir. Mıknatıslar sistemler içerisinde oldukça önemli alanlarda kullanıldığı için kalite standartları büyük önem taşır. Bu nedenle özel ölçü imalatlarında güvenilir bir adres tercih etmek sizler için son derece yararlı olacaktır. Hemen firmamız ile iletişime geçerek özel ölçü pot mıknatıs ihtiyacınızı bizlere iletebilirsiniz.