Menu
Your Cart

Neodyum Pot Mıknatıslar

Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø43 mm - 5 kg 43 mm çapındaki bu kauçuk pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 3 mm ve bağlantı uzunluğu 7 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçl..
149,00 TL
Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø66 mm - 7 kg 66 mm çapındaki bu kauçuk kaplı pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 5 mm ve bağlantı uzunluğu 8 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçlü bir yapıya s..
289,00 TL
NEODYUM Ø40x50 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 40 kg Çekim Gücü Bu civata bağlantılı delikli güçlü pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum..
0,00 TL
32x30 mm Pot Mıknatıs - Neodyum Çok Güçlü Pnömatik Piston pot mıknatısı neodyum çok güçlü mıknatıstan üretilmiştir. Firmanıza özel ebatlarda ve çözümlerde pot mıknatıs üretimi için iletişime geçebilirsiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kendi imalatımız da vardır.   İm..
0,00 TL
25 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 15 kg Güç Ø25x10 mm M8x4 mm dışı boyalı ve renkli olan bu neodyum pot mıknatıs 25 mm çapındadır. Dişi dişli olarak ürettiğimiz bu yuvarlak çok güçlü mıknatıs yaklaşık 15 kg çekim gücüne sahiptir. İçerisinde bulunan daimi mıknatıs neodyum ol..
269,00 TL
20 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 10 kg Güç 420 kalite paslanmaz pot mıknatıs 20 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu dişi bağlantılı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 10 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak ür..
249,17 TL
Bakalit Saplı Neodyum N35 Kalite Pot Mıknatıs - 30 kg Güç 32 mm çapındaki bu bakalit saplı pot mıknatıs çok güçlü neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Çekim gücü maksimum 30 kg değerindedir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindi..
225,00 TL
Bakalit Tutamaklı Neodyum N35 Kalite Pot Mıknatıs - 40 kg Güç 40 mm çapındaki bu bakalit saplı - tutamaklı pot mıknatıs neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Çekim gücü maksimum 40 kg değerindedir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıs..
275,00 TL
Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø90 mm - 15 kg 90 mm çapında x 10 mm kalınlığında ve M8x10 mm ebatlarındaki mapasıyla bu kauçuk kaplı pot mıknatıs neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçlü bir ya..
399,00 TL
Erkek Bağlantılı Neodyum 10x7,5 mm Pot Mıknatıs 10 mm çapında x 7,5 mm kalınlığında ve M3x3,5 mm ebatlarındaki mapasıyla bu pot mıknatıs paslanmaz kaplıdır. Yandan da çekebilen 10x7,5 mm neodyum pot mıknatıs istediğiniz ebatlarda değiştirilerek üretimi kendimiz tarafından sağlanır.  &nbs..
79,00 TL
Dişi Bağlantılı - İçten Dişli Pot Mıknatıs - D60 mm Çap 60 mm çapında x 16 mm kalınlığında dişi delikli pot mıknatıs. İncelemiş olduğunuz dişi bağlantılı olan bu pot mıknatıs, neodyumdan üretilir ve istekleriniz doğrultusunda boyutlandırılabilir. Aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretebil..
1.299,00 TL
Erkek Bağlantılı - Dişli Saplamalı Pot Mıknatıs - 100 kg Çekim Gücü Erkek bağlantılı olan bu neodyum pot mıknatıs istekleriniz doğrultusunda boyutlandırılabilir. Aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretebiliriz. Eüer farklı ebatlarda talepleriniz varsa bize bildiriniz.   Neodyum güçlü pot..
1.078,93 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)

Neodyum Pot Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Diğer mıknatıs çeşitleri ile kıyaslandığı zaman daha düşük çalışma sıcaklıklarına sahip olan neodyum pot mıknatıslar hakkında online satış sitemiz içerisinde hemen bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz modellere tek tık ile ulaşırken satın almadan önce ürün detaylarını inceleme ve aynı zamanda fiyat karşılaştırması yapma fırsatı da sizlere sunulmaktadır. Standart ölçü seçeneklerinden size en uygun modeli seçerek hemen satın alabileceğiniz gibi özel ölçü seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.


Neodimyum, demir ve bor alaşımlarının karışımlarından elde edilen neodyum pot mıknatıslar, aynı zamanda güçlü mıknatıslar arasında da ön planda çıkmaktadır. Güçlü manyetik kuvveti bir alanda toplandığından dolayı çeşitli alanlarda kullanımı tercih edilmektedir.


Web sitemiz sunmuş olduğu tüm hizmetlerde güven esaslı bir politikaya sahiptir. Bundan dolayı müşteri güvenini sağlamak, ticari kaygıların dahi üzerinde tutulmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı hizmet çizgisinden bir gün bile ayrılmamış olan online satış platformumuz, herhangi bir erişim veya güven sorunu olmadan online olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Online satış alanında tüm yenilik ve imkanları %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile mıknatıs ve manyetik sistemlerde en iyisi ile sizi buluşturmaya devam etmektedir. Sizler de bu güvenli ortamda, online alışverişin kolaylığı ve konforundan da faydalanmak istiyorsanız hemen ürün detaylarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilirsiniz.