Menu
Your Cart

Neodyum Pot Mıknatıslar

NEODYUM Ø50x60 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 71 kg Çekim Gücü - Kaldırma Mıknatısı Bu civata bağlantılı delikli güçlü kaldırma mıknatısı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekt..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Dişi Bağlantılı Düz Neodyum Mıknatıs - 92 kg Çekim Gücü Paslanmaz çelik kaplı olan bu dişi bağlantılı neodyum pot mıknatıs aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle iletişim kurunuz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum del..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
10x20 mm Dişi Civata Delikli Silindirik Neodyum Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farkl..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
10x28 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Bağlantılı Neodyum 10x7,5 mm Pot Mıknatıs 10 mm çapında x 7,5 mm kalınlığında ve M3x3,5 mm ebatlarındaki mapasıyla bu pot mıknatıs paslanmaz kaplıdır. Yandan da çekebilen 10x7,5 mm neodyum pot mıknatıs istediğiniz ebatlarda değiştirilerek üretimi kendimiz tarafından sağlanır.  &nbs..
94,80 TL Vergiler Hariç:79,00 TL
16x20 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı ola..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
16x28 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø16x3 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
20x25 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı ola..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
20x33 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemel..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs 20x35 mm - Silindirik Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø20x7 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø20x7 mm M5 Havşalı Neodyum Pot Mıknatıs
Yeni
20 mm Havşa Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 10 kg Güç Ürün 20 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu havşalı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 10 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Üstündeki vide del..
118,80 TL Vergiler Hariç:99,00 TL
20 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 10 kg Güç 420 kalite paslanmaz pot mıknatıs 20 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu dişi bağlantılı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 10 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak ür..
299,00 TL Vergiler Hariç:249,17 TL
25 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 15 kg Güç Ø25x10 mm M8x4 mm dışı boyalı ve renkli olan bu neodyum pot mıknatıs 25 mm çapındadır. Dişi dişli olarak ürettiğimiz bu yuvarlak çok güçlü mıknatıs yaklaşık 15 kg çekim gücüne sahiptir. İçerisinde bulunan daimi mıknatıs neodyum ol..
322,80 TL Vergiler Hariç:269,00 TL
25x35 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı delikli pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıkn..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs 20x35 mm - Silindirik Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
25x45 mm Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x7 mm Dişi Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu sayede da..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x8 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Bakalit Saplı Neodyum N35 Kalite Pot Mıknatıs - 30 kg Güç 32 mm çapındaki bu bakalit saplı pot mıknatıs çok güçlü neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Çekim gücü maksimum 30 kg değerindedir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindi..
270,00 TL Vergiler Hariç:225,00 TL
Ø32x20 mm M8x6 mm Dişi Bağlantılı Pot Mıknatıs
Yeni
32 mm Neodyum Pot Mıknatıs Ürün 32 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 30 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Üstündeki vide deliği sayesinde mıknatısı ahşap, bet..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
32x30 mm Pot Mıknatıs - Neodyum Çok Güçlü Pnömatik Piston pot mıknatısı neodyum çok güçlü mıknatıstan üretilmiştir. Firmanıza özel ebatlarda ve çözümlerde pot mıknatıs üretimi için iletişime geçebilirsiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kendi imalatımız da vardır.   İm..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø32x40 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 34 kg Çekim Gücü Bu güçlü civata bağlantılı delikli pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar,..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs 32x52 mm - Silindirik Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø32x7 mm Dişi Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu sayede da..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø32x8 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Bakalit Tutamaklı Neodyum N35 Kalite Pot Mıknatıs - 40 kg Güç 40 mm çapındaki bu bakalit saplı - tutamaklı pot mıknatıs neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Çekim gücü maksimum 40 kg değerindedir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıs..
330,00 TL Vergiler Hariç:275,00 TL
Ø40x10/5,5x8 mm Havşalı Pot Mıknatıs
Yeni
40 mm Havşa Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 25 kg Güç Ürün 40 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu havşalı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 25 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Üstündeki vide del..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
NEODYUM Ø40x50 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 40 kg Çekim Gücü Bu civata bağlantılı delikli güçlü pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Silindirik Süper Güçlü Neodyum Pot Mıknatıs 40x65 mm Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø40x8 mm Dişi Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu sayede da..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 53 (2 Sayfa)

Neodyum Pot Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Diğer mıknatıs çeşitleri ile kıyaslandığı zaman daha düşük çalışma sıcaklıklarına sahip olan neodyum pot mıknatıslar hakkında online satış sitemiz içerisinde hemen bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz modellere tek tık ile ulaşırken satın almadan önce ürün detaylarını inceleme ve aynı zamanda fiyat karşılaştırması yapma fırsatı da sizlere sunulmaktadır. Standart ölçü seçeneklerinden size en uygun modeli seçerek hemen satın alabileceğiniz gibi özel ölçü seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.


Neodimyum, demir ve bor alaşımlarının karışımlarından elde edilen neodyum pot mıknatıslar, aynı zamanda güçlü mıknatıslar arasında da ön planda çıkmaktadır. Güçlü manyetik kuvveti bir alanda toplandığından dolayı çeşitli alanlarda kullanımı tercih edilmektedir.


Web sitemiz sunmuş olduğu tüm hizmetlerde güven esaslı bir politikaya sahiptir. Bundan dolayı müşteri güvenini sağlamak, ticari kaygıların dahi üzerinde tutulmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı hizmet çizgisinden bir gün bile ayrılmamış olan online satış platformumuz, herhangi bir erişim veya güven sorunu olmadan online olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Online satış alanında tüm yenilik ve imkanları %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile mıknatıs ve manyetik sistemlerde en iyisi ile sizi buluşturmaya devam etmektedir. Sizler de bu güvenli ortamda, online alışverişin kolaylığı ve konforundan da faydalanmak istiyorsanız hemen ürün detaylarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilirsiniz.