Menu
Your Cart

Tambur Mıknatıslar

Tam Manyetik Tambur Seperatör - Manyetik Ayırıcı Tambur mıknatıs sayesinde hammadde içerisinde bulunan manyetik ve manyetik olmayan malzemeler kolayca ayrılır. Manyetik tamburlar içinde demir olan malzemeleri manyetik olmayan diğer malzemelerden ayırmak için kullanılır. Bu tambur seperatörler ..
0,00 TL
Yarı Manyetik Tambur Seperatör - Manyetik Ayırıcı Yarı manyetik tambur mıknatıs seperatör sayesinde ürünleriniz içerisindeki manyetik ve manyetik olmayan parçalar kolayca birbirinden ayrılır. Manyetik tamburlar, içinde demir olan malzemeleri ayrı bir yere ve manyetik olmayanları ayrı bir ..
0,00 TL
Kolay Temizlemeli, Laboratuvar Tipi Yarı Manyetik Tambur Seperatör Yarı manyetik tambur mıknatıs metal parçalarını ve sizin ürünlerinizi birbirinden ayırır. Ürünlerinizin güvenliğini sağlarken makinelerinizin de hasar almasını engeller. İstediğiniz ebatta manyetik tambur imalatı yapıyoruz. Portati..
0,00 TL
Tam Manyetik Tambur Seperatör - Manyetik Ayırıcı Tambur mıknatıs sayesinde hammadde içerisinde bulunan manyetik ve manyetik olmayan malzemeler kolayca ayrılır. Manyetik tamburlar içinde demir olan malzemeleri manyetik olmayan diğer malzemelerden ayırmak için kullanılır. Bu tambur seperatörler ..
0,00 TL
Ø220x1500 mm Çift Tamburlu Manyetik Sıvı Seperatör
Yeni
Çift Tamburlu, Metal - Sıvı, Yağ Ayrıştırıcı Seperatör Mıknatıslı seperatör ürünlerimizden biri olan bu ürün soğutma sıvısı, bor yağı gibi sıvı ürünlerin içinde bulunan istenmeyen metal parçalarını temizlemek için kullanılır. İstenilen ebatta üretimini yaptığımız bu manyetik sıvı seperatörler firma..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Tambur Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Mıknatısların karşısında kontrol kapakları bulunan tambur mıknatıslar, bu kapaklar sayesinde ürünü ve metal atıkları kontrol etmeyi mümkün hale getirmektedir. Kapak açıldığında mıknatıs dışarı çıkar ve böylece temizleme kolaylığı sağlamaktadır. Tamamen doğal mıknatıslar ile üretildiğinden dolayı da enerji tüketimi yoktur. Sahip olmuş olduğu bu ürün özellikleri sayesinde birçok farklı alanda aktif olarak kullanılmaktadır. İhtiyaç duymuş olduğunuz tambur mıknatıslar modeline ulaşmak için sitemize giriş yapabilir, ürün çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürüne hızlı bir şekilde ulaşma imkanından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat avantajı da sunulmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Farklı ebatlarda üretildiği için ihtiyaç duyulan alanlarda, sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde tambur mıknatıs modellerine tek tık ile ulaşabilirsiniz.


Sürekli makineler aracılığı ile taşınan tozlar zaman içerisinde çeşitli problemlere yol açabilmektedir. Tambur mıknatıslar, yüzeylerin daha kolay ve pratik şekilde temizlenmesine fırsat sağladığından dolayı tercih edilmektedir. Manyetik tambur mıknatıslar, günümüzde yaygın olarak gıda sektörü içerisinde kullanılmaktadır. Montajının kolaylıkla sağlanması, kullanım alanına göre özel ölçüde tasarlanabilmesi de avantaj olarak ön plana çıkmaktadır.Son standart ve teknolojilere uyum sağlayan mıknatıs modelleri içerisinde yer alan tambur mıknatıslar kategorisinde ürün seçeneklerine ulaşmak için web sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Sitemiz içerisinde piyasanın seçkin ürün seçenekleri sizlerin tercihine sunulmaktadır. Böylece her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden, üstün kalite standartlarına sahip ürünlere hızlı bir şekilde erişim sağlamak mümkün olmaktadır.