Menu
Your Cart

Kutu Taşıma Mıknatısları

Kutu Paletleme, İstifleme, Taşıma Mıknatısı - 1000x300 mmKutu paletleme mıknatısı ile metal kutuya sahip yağ, çikolata vb. gıdalar veya metal kutu içindeki size özel ürünleriniz taşınır. İnsan gücünü azaltan bu kutu mıknatıslarımız ile ürünlerizin bir yerden bir yere taşınması veya ku..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
300x200x100 mm Özel Üretim Kutu, Teneke, Gıda Taşıma MıknatısıKutu taşıma mıknatıslarımız yerli üretim olup ürün kendi tesislerimizde üretilir. Gıdalar, yağ tenekeleri, salça kutuları, kavanozlar bu mıknatıs ile taşınır ve istiflenir. Bu sayede ürünler çok hızlı şekilde kutuların içine aktarılabilir..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
600x400 mm Kutu Taşıma Mıknatısı - Kutu PaletlemeKutu taşıma, istifleme mıknatısı ile metal kutuya sahip ürünler, gıdalar taşınır. Bu ürünlerin kutulanması sağlanırken aynı zamanda sıralanır, istiflenir. Otomotiv, gıda, cam, seramik gibi sektörlerin ihtiyacı olabilecek kutu palet mıknatısları özel e..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
800x600 mm Özel Üretim Palletizing Magnet Palletisation magnet yani kutu taşıma mıknatıslarımız gıda firmalarının ürünlerini, yağ tenekelerini, salça kutularını, sıvı içecekleri taşımak için kullanılır. Magnetic palletizer yerli üretim olup ürün kendi tesislerimizde üretilir. Gıdalar bu palletising..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ürün Paletleme - Kutu Taşıma MıknatısıPaletizing mıknatısı ile metal kutuya sahip ürünler sıralanır, istiflenir ve bir yerden başka bir yere taşıması yapılır. Yüksek miktarda bulunan metal kutuların taşınması oldukça fazla iş yükü ister. Bu nedenle paletleme mıknatısları sayesinde bütün kutular iş g..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Manyetik Pistonlu Ürün Paletleme - Kutu Taşıma MıknatısıKutu taşıma mıknatısı yani Paletising magnet ile metal kutuya sahip ürünler sıralanır ve istiflenir. Bu sayede kutulanmaya veya taşınmaya hazır hale gelir. Tahta paletler üzerinde üst üste konarak forklift ile taşınması sağlanır. Yüksek ad..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kutu Taşıma Mıknatısları Çeşitleri ve Fiyatları

Salça, teneke kutu, metal gıda kapları gibi ürünleri enerji ihtiyacı olmadan hızlı ve kolay bir şekilde taşıyabilmek için kutu taşıma mıknatısları kullanılmaktadır. Mıknatıs ve manyetik sistemler alanında faaliyet gösteren online satış sitemiz, kaliteli hizmeti ve geniş ürün seçenekleri ile sık sık ziyaret edilmektedir. Kutu taşıma mıknatısları da ürün seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mıknatısların hareketinden faydalanarak mıknatısın taşıma işlemi kapalı devre içerisinde gerçekleşmektedir. Pnömatik pistonlara hava verildiği zaman ürünü tutmasını sağladığı gibi hava kesildiğinde de ürünü bırakmaktadır. Kutu taşıma mıknatısları çeşitli alanlarda sahip olmuş olduğu özellikler nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı alanlarda kullanım imkanı bulunduğu için taşınılması istenilen ürün sayısı ve boyutlara göre mıknatıs tasarımı da değişkenlik göstermektedir.


Kutu taşıma mıknatısları kategorisi içerisinde oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahip olan web sitemiz, sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek için hizmet vermeye devam etmektedir. İstenilen ölçü ve manyetik güçte bulunan sistem tasarımına tek tıkla ulaşma kolaylığından siz de ihtiyaç duyduğunuz her an faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için sitemiz içerisinde yer alan ürün seçeneklerini hemen inceleyerek sizler de hızlı sipariş verme imkanından faydalanabilirsiniz. Online alışveriş kolaylığının yanı sıra kutu taşıma mıknatısları içerisinde en avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmak için de web sitemizi mutlaka inceleyerek ürünleri uygun fiyata satın alma avantajını kullanabilirsiniz.