Menu
Your Cart

Özel Tasarım Elek Mıknatıslar

Kovan Tipi Çekmeceli Manyetik Seperatör (Ayırıcı) Mıknatıs Özellikleri Kovan tipi çekmeceli elek mıknatıslı ayırıcılar ile boru içerisinden geçen ürünlerin barındırdığı ferromanyetik metaller tıkanmaya sebebiyet vermeden ayrılır. Gövdesinde bulunan redüksiyon sayesinde ürün akışını engellemez. ..
0,00 TL
4 Barlı Neodyum Elek Mıknatıs - 250x400 mmElek mıknatıslarımızda bar çapı 25 mm veya 32 mm olmaktadır. İncelediğiniz ürün neodyumdan üretilmiş olup barları kalın ve 32 mm çapa sahiptir. Bu şekilde daha yüksek çekim gücüne sahip olmaktadır. En ince metal tozlarını tutması için neodyum mıkna..
0,00 TL
Kolay Temizlenebilir - Otomatik Temizlemeli Elek MıknatısKolay temizlemeli manyetik elek mıknatıs 450x80 mm ebatlarında olup çeşitli sektörlerdeki ürün metal ayrıştırmasını sağlar. Daha güvenli ürün çıktıları için elek mıknatıs seperatör ürünlerimizi birçok firmaya sarmaktayız. İstenilen ebat v..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Elek Seperatör, Metal Ayrıştırma Tek barlı veya çok barlı farklı ebatlarda ürettiğimiz manyetik seperatör çeşitlerinden biri olan bu ürün metal ayrıştırma çözümlerimizden biridir. Genellikle gıda firmalarının kullandığı bu ürünler plastik, cam, seramik vb. birçok sektörde yerini al..
0,00 TL
Kulaklı Neodyum Manyetik Elek Seperatör, Komple Paslanmaz ve Sızdırmaz, Kolay Montaj Elek mıknatıs çeşitlerimizden biri olan kulaklı modeller kolay montaj imkanı sunar. Ürünlerinizin, gıdalarınızın dökülme haznelerine kolay montaj yapabilirsiniz. Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyeti..
0,00 TL
6 Köşeli Elek Mıknatıs 170 mm En, 40 mm Kalınlıkİncelediğiniz neodyum manyetik elek mıknatıs seperatör 6 köşeli olup özel tasarımdır. Firmanıza özel kurumsal çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Altıgen elek mıknatıs içinde neodyum mıknatıs bulunur. Neodyum mıknatıslar doğada bul..
0,00 TL
Plastik Enjeksiyon Makinesi İçin Üçgen Neodyum Manyetik Elek Mıknatısİncelediğiniz manyetik elek mıknatıs genişliği 111 mm, yüksekliği 100 mm, uzunluğu ise 130 mm'dir. Plastik enjeksiyon makinesi karıştırma gözü için imal edildi. Ancak firmanıza özel ebatlarda ve şekillerde üretimini yapabiliriz. Ba..
0,00 TL
10 Barlı Neodyum Manyetik Elek Mıknatıs Seperatörİncelediğiniz manyetik elek mıknatıs seperatör yarım hilal şeklinde olup neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Neodyum mıknatıslar doğada bulunan en güçlü mıknatıs olup ürünlerimizde tercih etmekteyiz. En ince toz partiküllerini çekebilmesi için üret..
0,00 TL
Özel Üretim Manyetik Elek Mıknatıs Seperatör14 barlı özel üretim olan bu elek mıknatıs komple paslanmaz ve sızdırmaz özelliktedir. Kendi üretimimiz olduğu için istediğiniz ebatlarda manyetik elek üretimimiz mevcuttur. Elek mıknatıslar fabrikalarda, üretim yapılan ürünlerin döküldüğü alanlara monte e..
0,00 TL
Geri Dönüşüm İçin Neodimyum Elek Mıknatıs Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda; Çekmeceli Neodyum..
0,00 TL
Pirinç Fabrikası, Gıda Uyumlu Tutamaklı Manyetik Elek Mıknatıs Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gau..
0,00 TL
Neodimyum Elek Mıknatıs – Şeker Fabrikası İçin Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda  Çekmece..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)

Özel Tasarım Elek Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Elek mıknatıs modelleri toz, un, yem gibi maddeler üreten firmalar başta olmak üzere birçok farklı sektör içerisinde aktif şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle piyasada en çok aranan ve ihtiyaç duyulan mıknatıs, manyetik sistem modelleri içerisinde yer almaktadır. Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmiş olan elek mıknatıslar e-ticaret sitemiz içerisinde uygun fiyata kaliteli hizmet politikası ile satışa sunulmaktadır. Ancak bazı durumlarda standart boyutların dışında da elek mıknatıs ihtiyacı doğabilmektedir. Bundan dolayı özel tasarım elek mıknatıslar alanında bir ihtiyaç ortaya çıkmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı önemseyen online satış sitemiz aynı zamanda özel tasarım elek mıknatıslar alanında ortaya çıkan ihtiyaçlara da en iyi şekilde yanıt vermeye devam etmektedir.


Site yetkililerimiz ile iletişime geçtiğiniz taktirde ihtiyaç duyduğunuz özel tasarım modelleri, en kısa sürede ve üstün kalite standartlarına uygun şekilde imal edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. İstenilen özellikler doğrultusunda üretilen özel tasarımlı elek mıknatıslar, böylece kullanım alanında da ihtiyacınız hızlı, kolay bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Özel tasarım elek mıknatıs model ve fiyatları içerisinde de kişiler için en özel avantajları sunan e-ticaret sitemiz kaliteli hizmeti ile tam müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.


Özel tasarım elek mıknatıslar en kısa sürede istediğiniz standartlara uygun şekilde üretilerek adresinize teslim edilmektedir. Birçok firma da özel tasarım alanında sunmuş olduğu avantaj seçenekleri nedeniyle firmamızı tercih etmektedir.