Menu
Your Cart

Ferrit Pot Mıknatıslar

80 mm Ferrit, Kömür, Seramik Pot Mıknatıs 80 mm çapında x 20 mm kalınlığında olan bu güçlü ferrit mıknatıs taşıma ve kaldırma amaçlı kullanılabilir. İster deniz mıknatısı ister farklı amaçlarınız olsun güçlü yapısı ile 40 kg ağırlığa kadar kaldırır. Ferrit mıknatısların neodyu..
500,00 TL
50x10 mm M8 Dişi Delikli Ferrit Pot Mıknatıs 50 mm dış çap x 8 mm iç çap, 10 mm kalınlık dişi cıvata bağlantılı ferrit pot mıknatıs ürün istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kendi imalatımız..
195,20 TL
Ø100x22 mm Düz Ferrit Pot Mıknatıs Bu düz ferrit pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan ferrit mıknatıs satışımız bulunmaktadır.   Ferrit mıknatısların özelliklerine kısaca bakacak olursak..
0,00 TL
38x7 mm M4 Dişi Delikli Ferrit Pot Mıknatıs 38 mm dış çap x 4 mm iç çap, 7,2 mm (net) kalınlık dişi cıvata bağlantılı ferrit pot mıknatıs ürün istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu ..
116,03 TL
50x10 mm İmbus Delikli Ferrit Pot Mıknatıs 50 mm dış çap x 22/8,5 mm iç çap, 10 mm kalınlık imbus bağlantı delikli ve güçlü ferrit pot mıknatıs ürün istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kend..
195,20 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Ferrit Pot Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Ferrit pot mıknatıs ihtiyaçlarını birçok kişi e-ticaret sitemiz üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde karşılamaktadır. İhtiyacınıza özel ve bütçenize uygun mıknatıs çeşitlerine tek tıkla ulaşma imkanı sunan online satış sitemiz, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Üstelik piyasa genelinde bulunan bütün ferrit pot mıknatıs fiyatları da sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde incelenme fırsatı bulmaktadır. Bu nedenle birçok kişinin mıknatıs çeşitleri alanındaki ihtiyaçlarında ilk tercihi olmaktadır. En uygun fiyatlı ferrit pot mıknatıs modeli arayışında olan kişiler sık sık web sitemiz üzerinden alışveriş gerçekleştirmektedir.


Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız, sadece ferrit pot mıknatıslar çeşitlerinde değil, satışa sunmuş olduğu tüm ürünlerde müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı önemsemektedir. Site içerisinde arayüzden satın alma seçeneklerine, ürün çeşitliliğinden ürün detaylarına, en uygun fiyat politikasından hızlı kargo hassasiyetine kadar her alanda %100 müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.


Bu sayede piyasa içerisinde kendine sağlam bir konum edinmeyi başarmış olan firmamız, alanında markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Sektörün aranan isimleri arasında yer alan e-ticaret sitemiz, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz alışveriş yapma imkanını sizlere sunmaktadır.


Site içerisinde mıknatıs çeşitlerinden diğer manyetik sistemlere kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunulmaktadır. Bu ürün çeşitliliği içerisinde arama bölümü sayesinde ihtiyacınız olan ürünü saniyeler içerisinde tek tıkla bulmanız mümkündür. Böylece zaman kaybetmeden güncel stoklarımızla satın almış olduğunuz ürünler en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.