Menu
Your Cart

Manyetik Elekler

Kovan Tipi Çekmeceli Manyetik Seperatör (Ayırıcı) Mıknatıs ÖzellikleriKovan tipi çekmeceli elek mıknatıslı ayırıcılar ile boru içerisinden geçen ürünlerin barındırdığı ferromanyetik metaller tıkanmaya sebebiyet vermeden ayrılır. Gövdesinde bulunan redüksiyon sayesinde ürün akışını engellemez. ..
0,00 TL
4 Barlı Neodyum Elek Mıknatıs - 250x400 mmElek mıknatıslarımızda bar çapı 25 mm veya 32 mm olmaktadır. İncelediğiniz ürün neodyumdan üretilmiş olup barları kalın ve 32 mm çapa sahiptir. Bu şekilde daha yüksek çekim gücüne sahip olmaktadır. En ince metal tozlarını tutması için neodyum mıkna..
0,00 TL
Kolay Temizlenebilir - Otomatik Temizlemeli Elek MıknatısKolay temizlemeli manyetik elek mıknatıs 450x80 mm ebatlarında olup çeşitli sektörlerdeki ürün metal ayrıştırmasını sağlar. Daha güvenli ürün çıktıları için elek mıknatıs seperatör ürünlerimizi birçok firmaya sarmaktayız. İstenilen ebat v..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Elek Seperatör, Metal Ayrıştırma Tek barlı veya çok barlı farklı ebatlarda ürettiğimiz manyetik seperatör çeşitlerinden biri olan bu ürün metal ayrıştırma çözümlerimizden biridir. Genellikle gıda firmalarının kullandığı bu ürünler plastik, cam, seramik vb. birçok sektörde yerini al..
0,00 TL
Kulaklı Neodyum Manyetik Elek Seperatör, Komple Paslanmaz ve Sızdırmaz, Kolay Montaj Elek mıknatıs çeşitlerimizden biri olan kulaklı modeller kolay montaj imkanı sunar. Ürünlerinizin, gıdalarınızın dökülme haznelerine kolay montaj yapabilirsiniz. Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyeti..
0,00 TL
Kare Neodyum Manyetik Elek Mıknatıs, Gauss Sertifikalı, Gıdaya Uygun, Hijyenik Komple paslanmaz ve sıvıya uygun, sızdırmaz 200x200 mm kare elek mıknatıs seperatör ürünümüz kendi tesislerimizde üretilmektedir. Fabrikalarda ürün akışlarının çıkış borularına veya döküldüğü alanlara monte edilir. ..
0,00 TL
Manyetik Elek Mıknatıs - Izgara Tipi - Komple Paslanmaz ve Sızdırmaz Özel ölçülerden biri olan bu manyetik elek mıknatıs 300 mm eninde ve 400 mm boyundadır. Firmamız istediğiniz ebat ve güçlerde mıknatıslı elek üretimi yapmaktadır. Komple paslanmaz yapısı ile gıdaya uygun ve sertifikalı olarak tesl..
0,00 TL
Radüslü Neodyum Manyetik Elek MıknatısRadüslü oval olarak tasarlanan bu neodyum elek mıknatıs plastik sektörüne özel üretilmiştir. Metal tozlarını, parçalarını çok iyi yakalar. Plastik kırıcı çıkışına takılarak, kırılan plastik ürünleriniz içinden metal tozlarını çeker. Geri dönüşüm sektörüne güzel ..
0,00 TL
Manyetik Seperatör - Metal Ayrıştırıcı Manyetik Elek - Paslanmaz ve Sızdırmaz Genellikle gıda firmalarının kullandığı manyetik seperatör ürünlerimiz metal temizliği sağlar. Neodyum mıknatıstan ürettiğimiz manyetik elek seperatörler paslanmaz ve sızdırmaz yapıdadır. Gıdalarda kullanıma uygunluk sert..
0,00 TL
Ferrit - Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Manyetik Seperatör Elek Mıknatıs 220° dereceye kadar dayanıklı olan bu manyetik seperatör elek mıknatıs ızgara tipinde üretildi. Genellikle gıda firmalarının kullandığı bu manyetik elek mıknatıs metal temizliği sağlar. Ferrit mıknatıstan ürettiğimiz manyetik elek..
0,00 TL
6 Barlı Yuvarlak Izgara Tipi Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve Sızdırmaz Gıda firmalarının kullanımına uygun olarak ürettiğimiz bu manyetik elek sertifikalı olarak teslim edilir. Sıvı kullanımlarına uygun şekilde tasarlanan bu ızgara tipi mıknatıs manyetik elek paslanmaz yapıdadır. Neodyum ..
0,00 TL
6 Köşeli Elek Mıknatıs 170 mm En, 40 mm Kalınlıkİncelediğiniz neodyum manyetik elek mıknatıs seperatör 6 köşeli olup özel tasarımdır. Firmanıza özel kurumsal çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Altıgen elek mıknatıs içinde neodyum mıknatıs bulunur. Neodyum mıknatıslar doğada bul..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)

Manyetik Elek Mıknatıslar

Kuru gıda sektörü, plastik sektörü, kimyasal ürünler ve eczacılıkta yaygın olarak kullanılan manyetik elek mıknatıs, online satış sitemiz içerisinde çeşitli model seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Özellikle demircilerin, plastikçilerin, enjeksiyon makinelerinde en çok tercih ettiği ürün olarak bilinmektedir.


Manyetik Elek Çeşitleri

E-ticaret sitemize giriş yaptığınız zaman yuvarlak manyetik elekler, kare ve dikdörtgen manyetik elekler, çarptırmalı manyetik elekler gibi farklı modellerde ürünleri, uygun fiyat güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kullanım alanına göre manyetik eleklerin imal edildiği malzemelerde değişkenlik göstermektedir. Seramik veya neodimyum mıknatıslar kullanılarak üretilen modeller bulunmaktadır. Kullanım alanınız için en ideal özelliklere sahip olan manyetik elek satın al seçeneğinden faydalanmak için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.


Elek Tipi Mıknatıs Hangi Alanlarda Kullanılır

Akıtma şeklinde olan yani kanal, oluk, boru, tekne veya hazne gibi alanlara monte edilebilir. Elek tipi mıknatıs ürünlerimiz akan plastik, şeker, un gibi taneli veya pudra şeklindeki ürünlerin içerisinde metal parçaları toplamak için aktif olarak kullanılmaktadır. Barların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu sistem birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Gıda, yem, toz üretimi yapan fabrikalarda da manyetik eleklere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle piyasa içerisinde birçok farklı alanda, farklı amaçlar için sık sık ihtiyaç duyulmaktadır.


Güncel stoklarımız sayesinde her ihtiyaca uygun manyetik elek modellerini tek tık ile hemen satın almanız mümkün olmaktadır. Online alışveriş kolaylığını sağlayabileceğiniz web sitemiz, aynı zamanda kargolama, paketleme alanında da üstün kalite standartları ile hizmet vermeye özen göstermektedir.


Manyetik Elek Fiyatları

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için her alanda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı önemseyen web sitemiz, manyetik elek modelleri kategorisinde de fiyat performans açısından sektörde öne çıkan siteler arasında yer almaktadır.


Sizler de manyetik elekler başta olmak üzere mıknatıs ve manyetik sistemleri alanında her türlü ihtiyaca geniş ürün çeşitliliği ile yanıt vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca hemen sipariş oluşturabileceğiniz sitemiz, piyasayı yakından takip ederek yeni geliştirilen ürün seçeneklerini de sizlere ulaştırmaktadır. Böylece müşteriler siteye giriş yaptıkları zaman birçok farklı ürün detaylarını da aynı anda inceleyerek karşılaştırma imkanı bulmaktadır.