Menu
Your Cart

Normal Delikli Neodyum Mıknatıslar

Normal Delikli NdFeB Neodyum Mıknatıs Ø10xØ5x5 mm Nikel kaplı olan mıknatıs normal çinko kaplı olanlara göre çok daha kuvvetlidir. Aynı zamanda dış ortam şartlarına ve korozyona karşı daha dirençlidir. 10x5x5 mm yani dış çapı 10 mm iç çapı 5 mm olan bu mıknatısın kalınlığı da 5 mm ebatındadır. &n..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Normal Delikli NdFeB Neodyum Mıknatıs Ø15xØ5x5 mm Havşa delikli olduğu gibi normal delikli neodyum mıknatıs ürünümüz de bulunmaktadır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatıs 15 mm çapında ve iç çapı 5 mm boyutundadır.   Uyar..
30,00 TL Vergiler Hariç:25,00 TL
Yüzük Neodyum Mıknatıs 20x10x3 mm Bu delikli neodyum mıknatıs yüzük şeklinde olup özel projeleriniz için üretildi. 20 mm dış çapı, 10 mm iç çapı ve 3 mm kalınlığı vardır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır.   Süper güçlü neodyum mıknatıs ürünleri..
46,08 TL Vergiler Hariç:38,40 TL
Ø20x12x4 mm N35 Neodyum Mıknatıs
Yeni
Delikli  Neodyum Mıknatıs 20x12x4 mm Normal delikli halka neodyum mıknatıs ürünümüz 20 mm çap, 12 mm iç çap ve 4 mm kalınlıktadır. Mıknatıs çok kuvvetli ve birbirine yapıştığında ayırması zordur. Bu yüzden çocuklardan ve elektronik cihazlardan uzak tutunuz.   Kullanım ola..
48,00 TL Vergiler Hariç:40,00 TL
Delikli Neodyum Mıknatıs Ø20xØ5x10 mm Havşa delikli olduğu gibi normal delikli neodyum mıknatıs ürünümüz de bulunmaktadır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatısın dış çapı 20 mm ve iç çapı 5 mm boyutundadır.   Süper güçlü n..
86,40 TL Vergiler Hariç:72,00 TL
Delikli Neodyum Mıknatıs 23x6x10 mm Havşa delikli olduğu gibi normal delikli 23x6x10 mm neodyum mıknatıs ürünümüz de bulunmaktadır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatısın dış çapı 23 mm ve iç çapı 6 mm boyutundadır.   Süpe..
130,80 TL Vergiler Hariç:109,00 TL
N35SH Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Mıknatıs 150° yüksek sıcaklığa dayanıklı neodyum mıknatıs çok güçlü yapıdadır. Özel projeleriniz için tasarlanmış ve delikli olarak satışa sunulmuştur. Normal delikli yapıdaki 23x6x10 mm N35SH neodyum mıknatıs yüksek sıcaklık olan mevkilerde kullanıma uygundur...
598,80 TL Vergiler Hariç:499,00 TL
N35SH Mıknatıs 150°C Sıcaklığa Dayanıklı Çok Güçlü Özel Neodyum Mıknatıs Halkalı delikli neodyum N35SH mıknatıs ürünümüz standart bir mıknatıstan çok daha yüksek sıcaklıklara dayanabilir. 150 derece sıcaklıkta çalışmaya uygun bu mıknatıs özel amaçlar için üretildi. 40 kg taşıma gücüne sah..
1.198,80 TL Vergiler Hariç:999,00 TL
Halka Neodyum Mıknatıs Ø23xØ6x20 mm - Çok Güçlü Halkalı delikli neodyum mıknatıs ürünümüz 40 kg taşıma gücüne sahiptir. Özel deneylerde, hobi işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatısın dış çapı 23 mm..
249,00 TL Vergiler Hariç:207,50 TL
Halka Neodyum Mıknatıs 28x8x10 mm Normal delikli halka neodyum mıknatıs ürünümüz 28x8x10 mm ebatlarındadır. Özel bir ölçü olan bu mıknatıs 28 mm çap ve 8 mm iç çapa sahip ve kalınlığı 10 mm'dir. Mıknatıs çok kuvvetli ve birbirine yapıştığında ayırması zordur. Bu yüzden çocuklardan ve elektronik cih..
199,00 TL Vergiler Hariç:165,83 TL
Normal Delikli Neodyum Mıknatıs Ø30x9x10 mm Havşa delikli olduğu gibi normal delikli neodyum mıknatıslarımız da bulunmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatıs 30 mm çapında ve iç çapı 9 mm boyutundadır. 10 mm kalınlığı ile çok güçlü bir çekim gücü sunar. Bu yüzden çocuklardan ve elektronik cihazlardan uz..
240,00 TL Vergiler Hariç:200,00 TL
Normal Delikli NdFeB Neodyum Mıknatıs Ø30x9x20 mm Havşa delikli olduğu gibi normal delikli neodyum mıknatıs ürünümüz de bulunmaktadır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu NdFeB neodyum mıknatıs 30 mm çapında ve iç çapı 9 mm boyutundadır. 20 mm kalınlığı ile siz..
352,82 TL Vergiler Hariç:294,02 TL
Epoksi Kaplı Neodyum Mıknatıs - Adblue ve Sıvı Dayanıklı Epoksi kaplamalı mıknatıs ürünlerimiz suya dayanıklı özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda araçlarda kullanılan adblue malzemeye dayanıklı (AdBlue Resistance Magnet) olarak üretilir. Dizel araçların aktif emisyon sistemlerinde Adbl..
217,76 TL Vergiler Hariç:181,47 TL
Ø60x32x10 mm N35 Neodyum Mıknatıs
Yeni
Halka Neodyum Mıknatıs 60x32x10 mm Normal delikli halka neodyum mıknatıs ürünümüz 60 mm çap, 32 mm iç çap ve 10 mm kalınlıktadır. Mıknatıs çok kuvvetli ve birbirine yapıştığında ayırması zordur. Bu yüzden çocuklardan ve elektronik cihazlardan uzak tutunuz.   Kullanım olarak yapıştığı yerden ..
599,00 TL Vergiler Hariç:499,17 TL
Ø60x9x10 mm Neodyum Mıknatıs
Yeni
Neodyum Mıknatıs 60x9x10 mm Bu delikli neodyum mıknatıs yüzük şeklinde olup özel projeleriniz için üretildi. 60 mm dış çapı, 9 mm iç çapı ve 10 mm kalınlığı vardır. Hobi, deney, çeşitli kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır.   Süper güçlü neodyum mıknatıs ürünl..
700,00 TL Vergiler Hariç:583,33 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Delikli - Halka Neodyum Mıknatıslar

Özel proje, ödev veya hobi için kullanılan delikli yani halka neodyum mıknatıs çeşitleri şimdi stoklarımızdadır. Diğer çeşitlere göre neodyum mıknatıs çeşitleri, inanılmaz bir güce sahiptir. Günümüzde piyasada bulunan en güçlü manyetik malzemelerdir. Delikli neodyum mıknatıslar, demir ve bor alaşımından yapılır ve kimyasal formülü Nd2Fe14B'dir. Küçük boyutta yüksek manyetik enerji, neodyum mıknatısta, yüksek zorlayıcı kuvvetlerle sergilenir. En yüksek içsel zorlayıcı kuvvet ve yüksek tutarlılık da teknik avantajları arasındadır. Derecesi genellikle, maksimum enerji ürünü ile ölçülen bir malzemenin gücünü gösterir.


Enerji ürünü genellikle Gauss Oersted birimlerinde belirtilir. Mıknatısın gücü, derecenin yüksekliğine bağlıdır. Derece, ayrıca bir mıknatıs malzemesinin sıcaklık derecesini de söyler. Halkalı neodyum mıknatıslar maksimum çalışma sıcaklıklarını belirleyen farklı ısı toleranslarına sahiptir. Isı toleransı arttıkça, mevcut maksimum akış yoğunluğu azalır. Bu güçlü manyetik alan ürün çeşitlerinden birisi de halka neodyum mıknatıslardır. Halka ürünler, çekim potansiyeli yüksek olan ürünlerdir.


Halkalı mıknatıslar tutma, motorlar, tüketici elektroniği, sensörler ve hoparlörler gibi uygulamalarda yaygındır. Mücevher, otomotiv, havacılık, enerji üretimi, tıp gibi endüstrilerde yaygın olarak kullanılır. Nadir bir toprak mıknatısının yüksek manyetik gücü, diğer manyetik malzemelerin yerini almıştır. Bir tasarımı küçültmek ama aynı sonucu elde etmek için neodyum, mükemmeldir. Firmamız ürün kategorisinde düz delikli, halka biçiminde neodyum mıknatısları uygun fiyata bulabilirsiniz.


Delikli Mıknatıs Çeşitleri

Üretimin çeşitli alanlarında kullanılan delikli mıknatıs çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Web sitemizde farklı ölçü ve şekillerde güçlü delikli mıknatısları satın alabilirsiniz. Kullanım alanınıza en uygununu bulmak için en iyi delikli ürün yelpazemizi keşfedin. Yuvarlak, dikdörtgen, kare biçimde delikli mıknatıs ürünlerimizde kalite ve fiyat avantajımızı yakalayabilirsiniz. Gömme delikli mıknatıs çeşitlerimiz de mevcuttur. Türkiye’nin en büyük manyetik alan üreticisi ve tedarikçisi Mıknatıs AVM ürünleri süper güçlüdür.


Düz delikli, havşa delikli bu delikli süper mıknatıs çeşitleri, mükemmel performans sergileyen ürünlerdir. Delikli manyetik ürünler, kullanım kolaylığı sağlaması yüzünden her zaman tercih edilen ürünlerdendir.Bu ürünlerin, kullanım alanları değişkenlik gösterir. Vida atılabilen havşa delikli çeşidi inşaat, otomotiv ve sanayi sektöründe fazlasıyla tercih edilir. Bu nedenle de, alım miktarı sürekli artar. Firma ürünlerimizin avantajı, mükemmel mekanik özellikleri ve yüksek performansıdır.


Ucuz Delikli Magnet Mıknatısları

Ucuz delikli magnet mıknatısları arayanlara firmamız hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada sunar. Firmamızın ürünlerinde, akıl almaz fiyat avantajları vardır. Her kategoride olduğu gibi delikli magnetkategorisinde detoptan ve perakende siparişler verilebilir. Ucuz delikli magnet ihtiyaçlarında firmamız, her boyutta güçlü performansa sahip ürünleri ile dikkat çeker.


Belirli bir delikli magnet boyutuna ve performansına ihtiyacınız olduğunda, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Mıknatıs ve neodyum manyetik alan ürünlerinin lider üreticisi ve tedarikçisi olan Mıknatıs AVM, size en yüksek kaliteyi tutarlı performansla en düşük fiyata sunabilmektedir. Demanyetizasyona karşı dayanıklı manyetik ürün yelpazemiz en son teknoloji ile üretilir.


İstanbul Magnet Manyetik Mıknatıs

İstanbul magnet manyetik mıknatıs sektörünün, ihtiyaca yönelik ürün imalatı ve tedariki konusunda profesyonel firması, uzman bir ekip ve yüksek teknoloji ile manyetik sistemlerin tasarımını ve üretimini yapar. Mıknatıs AVM ürünleri, ev, fuar inşaatı, ofisler için uygundur. Sanayi, kimyasal, gıda, baharat, otomotiv, plastik, havacılık, tasarım ve elektronik gibi tüm sektörler için idealdir. Tüm ürünler, günlük sevkiyat ile çok sayıda anında teslimat için mevcuttur.


Bizim seçimimiz sizin kazancınızdır! Biz, esnek ve çeşitli ödeme seçenekleri ile en yüksek kalite standartlarına sahip bir firmayız. Üretim aşamasından, tedarike ve müşteri hizmetlerine kadar büyük bir özveri ile hizmet sunarız. Bizi, ihtiyacınız olanı sağlamanın en ekonomik yolunu belirlemede en büyük çözüm ortağınız olarak görebilirsiniz.