16x8x2 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 16 mm x En 8 mm x Kalınlık 2 mm)
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-NEK-23
- Kategori: Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-NEK-23 |
| Kategori | : | Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar |
16x8x2 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 16 mm x En 8 mm x Kalınlık 2 mm)
16x8x2 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 16 mm x En 8 mm x Kalınlık 2 mm)
16 mm Boy Neodyum Mıknatıs Özelikleri
16x8x2 mm neodyum mıknatıs 16 mm boyunda, 8 mm eninde ve 2 mm kalınlığında süper güçlü neodyum mıknatıstır ve 1. Kalite nikel ile kaplanmıştır. Çinko kaplamalara göre çok daha dayanıklı ve güçlü olan nikel mıknatıslarımızda kaplama kararma ve atma yapmaz. 16x8x2 mm neodyum mıknatıs ufak boyutlarına rağmen çok yüksek taşıma kapasitesine ulaşabilir. Çok adetli alımlarınızda lütfen dikkat ediniz.
Neodyum mıknatıs (NdFeB), neodimyum, demir ve bor elementlerinin bir alaşımından (Nd2Fe14B) oluşur ve doğadaki en güçlü mıknatıslar (kalıcı mıknatıs) olarak geçer. Nadir toprak mıknatısı veya daimi mıknatıs olarak da adlandırılan neodyum mıknatıslar endüstriden teknolojiye, ev kullanımından hobi projelerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Küçük boyutlarına rağmen sağladıkları yüksek mıknatıslanma gücü ile tüm özel projelerde yer almaktadır.
⚠️Uyarılar
16x8x2 mm Neodyum Mıknatıs Gauss Ölçüm Raporlu
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Mıknatıs AVM firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Ölçüler | |
| En | 16 mm |
| Boy | 8 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Gauss Değeri | 2000-3000 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk2 | Gri |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |