200x200 mm Kare Manyetik Elek Mıknatıs
200x200 mm Kare Manyetik Elek Mıknatıs
0,00 TL
0,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-EL-9
- Kategori: Köşeli Elek Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-EL-9 |
| Kategori | : | Köşeli Elek Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 0,00 TL | 0,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
200x200 mm Kare Manyetik Elek Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
200x200 mm Kare Manyetik Elek Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
Kare Neodyum Manyetik Elek Mıknatıs, Gauss Sertifikalı, Gıdaya Uygun, Ø32 mm Bar Çapı
Komple paslanmaz ve sıvıya uygun, sızdırmaz 200x200 mm kare elek mıknatıs seperatör ürünümüz kendi tesislerimizde üretilmektedir. Fabrikalarda ürün akışlarının çıkış borularına veya döküldüğü alanlara monte edilir. Bu sayede dökülen gıda, plastik, cam, seramik gibi ürünlerin içinden metaller çekilir. Havada görünmeyen metal tozlarını dahi çekebilen bu kare elek mıknatıslar firmanıza özel boyutlarda ve çekim güçlerinde imal edilebilir.
Gauss Ölçüm Raporlu Gıdaya Uygun
BRC ve HACCP gıdaya uygunluk sertifikalı olarak ürettiğimiz bu manyetik seperatörler gıdaya zarar vermez. Neodyum mıknatıslı manyetik elek seperatörler uzun yıllar aynı gücünü korur. Ürünlerinizin döküldüğü noktalara montaj yapılarak, düşen ürünlerin temizliğini çok iyi sağlar.
- Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır.
- Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır.
- Korozyona karşı direnci çok yüksektir.
- Ürünlerimiz yüksek gauss’a sahip, çok kuvvetli mıknatıslardır. Kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.
- İstediğiniz yüksek gausslarda; Çekmeceli Neodyum elek mıknatıs üretilebilir.
- Kolay temizlenebilir olarak imal edilebilir.
- Çalışma sıcaklığı maks 80°C
Fiyat ve stok bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz;
Tel:0552 821 3528 WhatsApp: wa.me/905528213528
| Ölçüler | |
| Bar Çapı | 32 mm |
| En | 151-200 mm |
| Boy | 151-200 mm |
| Yükseklik | 26-50 mm |
| Bağlantı | |
| Bağlantı Tipi | Yok |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Ürün Özellikleri | |
| Tutamaklı | Hayır |
| Yakalanabilen Min. Fe-Partikül Boyutu | 0,03 mm |
| Bar Adet | 3 |
| Çift Sıra | Hayır |
| Dış Malzeme Özelliği | 304 Kalite Paslanmaz |
| Yüzey Kalitesi | Kumlanmış |
| Mıknatıs Yüzey Kalitesi | Polisajlı |
| Sızdırmaz | Evet |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Kategori | Manuel Temizlenebilir |
| Tolerans | ±1 |