200x200 mm Özel Üretim Elek Mıknatıs - Komple Paslanmaz
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-EL-307
- Kategori: Özel Tasarım Elek Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-EL-307 |
| Kategori | : | Özel Tasarım Elek Mıknatıslar |
200x200 mm Özel Üretim Elek Mıknatıs - Komple Paslanmaz
200x200 mm Özel Üretim Elek Mıknatıs - Komple Paslanmaz
Paslanmaz ve Sızdırmaz Elek Mıknatıs
Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği 200x200 mm manyetik elek mıknatıs seperatörler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik granül vb. sektörlerde kullanıldığı gibi fabrikalarda ürün akışlarının çıkış borularına veya döküldüğü alanlara monte edilir. Bu sayede dökülen gıda, plastik, cam, seramik gibi ürünlerin içinden metaller çekilir. Havada görünmeyen metal tozlarını dahi çekebilen bu elek mıknatıslar firmanıza özel boyutlarda ve çekim güçlerinde imal edilebilir.
Gauss Ölçüm Raporlu Gıdaya Uygun
Endüstriyel mıknatıs sektöründe yetkin bir kurum olan firmamız Tüm Türkiye'ye gıda güvenliği alınmış mıknatıslar üretmektedir. Firmamız Gauss ölçümünde yetkilendirilmiş olup tüm gıda firmalarına mıknatıs uygunluğu belgesi vermektedir. BRC ve HACCP gıdaya uygunluk sertifikalı olarak ürettiğimiz bu manyetik elekler gıdaya zarar vermez. Ürünümüz denetlemelerinize hazır ve raporlu olarak teslim edilir.Genel Özellikler
- Neodyum elek mıknatıslarımız gıda firmalarının tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır.
- Korozyona karşı direnci çok yüksektir.
- Ürünlerimiz yüksek gauss'a sahip, çok kuvvetli mıknatıslardır. Kendi tesislerimizde üretilmektedir.
- İstediğiniz yüksek gausslarda; Neodyum elek mıknatıs üretilebilir.
Teknik Detaylar
Mıknatıs bağlantısı tek veya çift taraflı yapılabilmektedir. Yakalanabilen Min. Fe-partikül boyutu 0,03 mm'dir. Bar mıknatısın koruma kılıfı 304 kalite paslanmazveya 316L kalite paslanmaz çelikten imal edilebilmektedir. Bar mıknatıs yüzeyi polisajlıdır. Komple paslanmaz ve sızdırmaz özelliktedir. Mıknatısa talep doğrultusunda krom, alüminyum veya bakalit malzemeden sap da eklenebilmektedir. Bar mıknatıs tolerans değeri +- 1 mm'dir.
Özel Tasarım ve Uygulama Seçenekleri
Firmamız tarafından üretilen bar mıknatıslar, farklı ebat ve manyetik güçlerde ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Kolay temizlenebilir tasarımları; saplı, kulaklı, nipel manşon bağlantılı veya füze kafa gibi özel uygulamalara yönelik seçenekler sunar. İhtiyacınıza uygun özel çözümler için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
Diğer Özellikler
- Yakalanabilen Min. Fe-partikül boyutu: 0,03 mm
- Dış malzeme özelliği: 304 - 316 kalite paslanmaz
- Mıknatıs yüzey kalitesi: Gıda uyumlu paslanmaz çelik (AISI 304 / 316)
- Sızdırmazlık: Evet
- Komple paslanmaz: Evet
- Kategori: Manuel temizlenebilir
- Tolerans: ±3 mm
| Ölçüler | |
| Bar Çapı | 25 mm |
| En | 151-200 mm |
| Boy | 151-200 mm |
| Yükseklik | 0-25 mm |
| Bağlantı | |
| Bağlantı Tipi | Yok |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Ürün Özellikleri | |
| Tutamaklı | Hayır |
| Yakalanabilen Min. Fe-Partikül Boyutu | 0,03 mm |
| Bar Adet | 4 |
| Çift Sıra | Hayır |
| Dış Malzeme Özelliği | 304 Kalite Paslanmaz |
| Yüzey Kalitesi | Kumlanmış |
| Mıknatıs Yüzey Kalitesi | Polisajlı |
| Sızdırmaz | Evet |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Kategori | Manuel Temizlenebilir |
| Tolerans | ±1 |