Ø20x5 mm Neodyum Mıknatıs - Yuvarlak, Güçlü
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-NE-85
- Kategori: Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-NE-85 |
| Kategori | : | Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| 50 Adet | 3.503,98 TL | 70,08 TL | |
| 100 Adet | 6.715,96 TL | 67,16 TL | |
| 250 Adet | 16.059,91 TL | 64,24 TL | |
| 500 Adet | 30.659,83 TL | 61,32 TL | |
| 1000 Adet | 58.399,68 TL | 58,40 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ø20x5 mm Neodyum Mıknatıs - Yuvarlak, Güçlü
Ø20x5 mm Neodyum Mıknatıs - Yuvarlak, Güçlü
20 mm Çap Neodyum Mıknatıs - Çok Güçlü
20 mm çapında ve 2 mm kalınlığında üretilen süper güçlü neodyum mıknatıs 1. Kalite nikel ile kaplanmıştır. Çinko kaplamalara göre çok daha dayanıklı ve güçlü olan nikel mıknatıslarımızda kaplama kararma ve atma yapmaz. 20x5 mm neodyum mıknatıs ufak boyutlarına rağmen çok yüksek taşıma kapasitesine ulaşabilir. Çok adetli alımlarınızda lütfen dikkat ediniz.
Neodyum mıknatıs (NdFeB), neodimyum, demir ve bor elementlerinin bir alaşımından (Nd2Fe14B) oluşur ve doğadaki en güçlü mıknatıslar (kalıcı mıknatıs) olarak geçer. Nadir toprak mıknatısı veya daimi mıknatıs olarak da adlandırılan neodyum mıknatıslar endüstriden teknolojiye, ev kullanımından hobi projelerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Küçük boyutlarına rağmen sağladıkları yüksek mıknatıslanma gücü ile tüm özel projelerde yer almaktadır.
Uyarılar
20x5 mm Neodyum Mıknatıs Gauss Ölçüm Raporlu
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Mıknatıs AVM firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 10-15 kg |
| Gauss Değeri | 4000-5000 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 5-10 cm |
| Renk | Gri |
| Şekli | Yuvarlak |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |