Ø300x130 mm Mühimmat Taşıma Elektromıknatısı
Ø300x130 mm Mühimmat Taşıma Elektromıknatısı
0,00 TL
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-E-300130
- Kategori: Yuvarlak Elektromıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-E-300130 |
| Kategori | : | Yuvarlak Elektromıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 0,00 TL | 0,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
Ø300x130 mm Mühimmat Taşıma Elektromıknatısı
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
Ø300x130 mm Mühimmat Taşıma Elektromıknatısı
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
Mühimmat Taşıma İçin Özel Elektromıknatıs - Tam Zamanlı Çalışma
İncelediğiniz mühimmat taşıma mıknatısı 30 cm çapında 13 cm yüksekliğinde olup çok yüksek bir çekim gücüne sahiptir. Mühimmat mıknatısı kendi üretimimiz olup tam zamanlı çalışma özelliğine sahiptir. Özel boyut talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz. Bu tarz yüksek güçlü elektromıknatıslar ayrıca ağır ve yüksek hacimlerdeki kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir.
Mühimmat projesi için özel ürettiğimiz bu elektromıknatıs mühimmatları belli seviyeden bırakıp patlama testini gerçekleştirmektedir. Elektromıknatıs, altındaki karşı plaka sayesinde daha fazla alanlı yüzeye etki ederek çekim gücünü yaymaktadır. Mühimmatlar belli seviyeye bu mıknatıs ile çıkartılıp oradan serbest bırakılarak patlama testleri yapılmaktadır.
Elektromıknatıs Kullanım Alanları
Üretimini yaptığımız bu mıknatıslar şu amaçlar için kullanılabilir. Ürüne gitmek için linklerine tıklayabilirsiniz.
- Robot eli projesi için elektromıknatıs
- Otomasyon projeleri için elektromıknatıs
- Özel imalat elektromıknatıs
- Kaynak elektrodu taşımak için elektromıknatıs
- Kaynak robotu için elektromıknatıs
- Cıvata taşıma elektromıknatıs
- Hurda elektromıknatısı
- İnşaat demiri taşıma elektromıknatısı
- Profil taşıma elektromıknatısı
- Sac taşıma elektromıknatısı
- Çivi taşıma elektromıknatısı
- Çelik blok taşıma elektromıknatısı
| Ölçüler | |
| Çap | 251-500 mm |
| Yükseklik | 101-250 mm |
| Bağlantı | |
| Bağlantı Tipi | Dişi |
| Bağlantı Çapı | 10 mm |
| Bağlantı Boyu | 12 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 5000 kg + |
| Gauss Değeri | 12000-14000 Gauss |
| Kaplama | Çinko (Zn) |
| Renk | Gri |
| Şekli | Yuvarlak |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 100°C |
| Mıknatıs Türü | Elektrikli |
| Materyal Özellikleri | |
| Dış Malzeme Özelliği | Çelik |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Dış Malzeme Kalitesi | 304 Kalite Paslanmaz |
| Sızdırmazlık | Evet |