3x2 mm Güçlü Neodyum Mıknatıs N35 – Yuvarlak Mini Mıknatıs, Buzdolabı Magneti ve Resim Yapıştırma İçin Süper Güçlü Mıknatıs
3x2 mm Güçlü Neodyum Mıknatıs N35 – Yuvarlak Mini Mıknatıs, Buzdolabı Magneti ve Resim Yapıştırma İçin Süper Güçlü Mıknatıs
3,40 TL
0,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-NE-168
- Kategori: Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-NE-168 |
| Kategori | : | Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 326,36 TL | 3,26 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
3x2 mm Güçlü Neodyum Mıknatıs N35 – Yuvarlak Mini Mıknatıs, Buzdolabı Magneti ve Resim Yapıştırma İçin Süper Güçlü Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
3x2 mm Güçlü Neodyum Mıknatıs N35 – Yuvarlak Mini Mıknatıs, Buzdolabı Magneti ve Resim Yapıştırma İçin Süper Güçlü Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
3 iş günü teslimat
En geç 06 Nisan 2026 Pazartesi günü teslim.
WhatsApp Destek
Çap 3 mm, Kalınlık 2 mm Yuvarlak Neodyum Mıknatıs N35
Silindir mıknatıs olarak da geçen neodyum mıknatıs D3x2 mm nikel kaplanarak gücü artırıldı. 3 mm çap ebatına sahip bu neodim mıknatıs 2mm kalınlığa sahiptir. Ufak boyutuna rağmen çekim gücü oldukça iyidir.
Yapıştığı yerden çekerek değil iterek ayrılmasını sağlayın. Doğadaki en güçlü mıknatıs olan bu neodyumlar uzun süre boyunca gücünü korur. Yüksek sıcaklığa maruz bırakmayınız ve çocuklardan uzak tutunuz.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Ölçüler | |
| Çap | 3 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 0-1 kg |
| Gauss Değeri | 3000-4000 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Renk | Gri |
| Şekli | Yuvarlak |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |