400x400 mm Paslanmaz - Sızdırmaz Neodyum Elek Mıknatıs
400x400 mm Paslanmaz - Sızdırmaz Neodyum Elek Mıknatıs
0,00 TL
0,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-EL-158
- Kategori: Köşeli Elek Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-EL-158 |
| Kategori | : | Köşeli Elek Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 0,00 TL | 0,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
400x400 mm Paslanmaz - Sızdırmaz Neodyum Elek Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
400x400 mm Paslanmaz - Sızdırmaz Neodyum Elek Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
Manyetik Elek Mıknatıs, Gauss Sertifikalı, Gıdaya Uygun, Hijyenik
Komple paslanmaz ve sıvıya uygun, sızdırmaz 400x400 mm kare elek mıknatıs seperatör ürünümüz kendi tesislerimizde üretilmektedir. Fabrikalarda ürün akışlarının çıkış borularına veya döküldüğü alanlara monte edilir. Bu sayede dökülen gıda, plastik, cam, seramik gibi ürünlerin içinden metaller çekilir. Havada görünmeyen metal tozlarını dahi çekebilen bu kare elek mıknatıslar firmanıza özel boyutlarda ve çekim güçlerinde imal edilebilir.
- Manyetik elek mıknatıslarımızın BRC, HACCP ve diğer standartlara göre mıknatıs ölçümü yapılarak sertifika verilmektedir.
- Paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır.
- Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır.
- Korozyona karşı direnci çok yüksektir.
- Ürünlerimiz yüksek gauss’a sahip, çok kuvvetli mıknatıslardır. Kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.
- İstediğiniz yüksek gausslarda; çekmeceli neodyum elek mıknatıs üretilebilir.
- Kolay temizlenebilir olarak imal edilebilir.
- Çalışma sıcaklığı maks 80°C
Fiyat ve stok bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz;
Tel:0552 821 3528 WhatsApp: wa.me/905528213528
| Ölçüler | |
| Bar Çapı | 25 mm |
| En | 251-500 mm |
| Boy | 251-500 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 10-15 kg |
| Gauss Değeri | 9000-10000 Gauss |
| Kaplama | Çinko (Zn) |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Gri |
| Şekli | Kare |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Materyal Özellikleri | |
| Dış Malzeme Özelliği | Paslanmaz |
| Kaplama | Paslanmaz |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Renk | Gri |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Dış Malzeme Kalitesi | 304 Kalite Paslanmaz |
| Sızdırmazlık | Evet |