52,5x36,5x10 mm Motor Mıknatısı, Ark Mıknatıs
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-FE-44
- Kategori: Ferrit Ark Mıknatıslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-FE-44 |
| Kategori | : | Ferrit Ark Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 50 Adet | 9.551,98 TL | 191,04 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
52,5x36,5x10 mm Motor Mıknatısı, Ark Mıknatıs
52,5x36,5x10 mm Motor Mıknatısı, Ark Mıknatıs
Y35 Ferrit Ark Mıknatıs, Motor Mıknatısı (1 Adet Fiyatıdır)
Ferrit ark mıknatısı, stronsiyum, baryum, manganez, nikel ve çinko gibi bir veya daha fazla ek metalik elementin küçük oranlarıyla karıştırılarak elde edilir. İçerik olarak ise büyük oranlarda demir (III) oksit (Fe2O3, pas) karıştırılarak ve ateşlenerek yapılan seramik bir malzemedir.
Ferrit motor mıknatısı olarak kullanılan bu ark mıknatıslar birçok farklı ölçüye sahiptir. Bunlar iç çap, dış çap, kalınlık, en, boy ve derece şeklindedir. Bu yüzden hem ürün fotoğraflarında hem de aşağıda verilen ölçülere dikkat ediniz.
Y35 kalite ferrit arc mıknatıs 52,5 mm genişliğinde ve 36,5 mm boyundadır.
| Ölçüler | |
| En | 36,5 mm |
| Boy | 52,5 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 3-5 kg |
| Gauss Değeri | 1000-2000 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Siyah |
| Şekli | Ark |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | Y35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 250°C |
| Mıknatıs Türü | Ferrit (Oksit) |