15x1,8 mm Neodyum Mıknatıs (Çap 15 mm x Kalınlık 1,8 mm)
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-NE-274
- Kategori: Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-NE-274 |
| Kategori | : | Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 1.584,00 TL | 15,84 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
15x1,8 mm Neodyum Mıknatıs (Çap 15 mm x Kalınlık 1,8 mm)
15x1,8 mm Neodyum Mıknatıs (Çap 15 mm x Kalınlık 1,8 mm)
15 mm Çap Neodyum Mıknatıs - Çok Güçlü
15 mm çapında ve 1,8 mm kalınlığında üretilen süper güçlü neodyum mıknatıs 1. Kalite nikel ile kaplanmıştır. Çinko kaplamalara göre çok daha dayanıklı ve güçlü olan nikel mıknatıslarımızda kaplama kararma ve atma yapmaz. 15x1,8 mm neodyum mıknatıs ufak boyutlarına rağmen çok yüksek taşıma kapasitesine ulaşabilir. Çok adetli alımlarınızda lütfen dikkat ediniz.
Neodyum mıknatıs (NdFeB), neodimyum, demir ve bor elementlerinin bir alaşımından (Nd2Fe14B) oluşur ve doğadaki en güçlü mıknatıslar (kalıcı mıknatıs) olarak geçer. Nadir toprak mıknatısı veya daimi mıknatıs olarak da adlandırılan neodyum mıknatıslar endüstriden teknolojiye, ev kullanımından hobi projelerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Küçük boyutlarına rağmen sağladıkları yüksek mıknatıslanma gücü ile tüm özel projelerde yer almaktadır.
Uyarılar
15x1,8 mm Neodyum Mıknatıs Gauss Ölçüm Raporlu
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Mıknatıs AVM firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Ölçüler | |
| Çap | 15 mm |
| Yükseklik | 1,8 |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 1-2 kg |
| Gauss Değeri | 2000-3000 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Renk | Gri |
| Şekli | Yuvarlak |
| Tolerans | ± 0,2 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |