PML-3000 Manyetik Kaldıraç- 3000 kg Güç
3.020,83 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-PML-3000
- Kategori: Manyetik Kaldıraçlar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-PML-3000 |
| Kategori | : | Manyetik Kaldıraçlar |
PML-3000 Manyetik Kaldıraç- 3000 kg Güç
PML-3000 Manyetik Kaldıraç- 3000 kg Güç
PML-3000 Kollu Manyetik Kaldıraç- 3 Ton Güç (Maks Kopma Gücü 10 Ton) - EN AZ 60 mm MALZEMEDE 3000 kg KALDIRIR.
Kollu manyetik kaldırıcı nasıl kullanılır?
- Cihazı kullanmadan önce, çekeceğiniz parçanın yüzeyini temizleyiniz.
- Manyetik kaldıracı parçanızın ağırlık merkezine getirin.
- Cihazı aktif etmek için önce manyetik kaldıracı kaldıracağınız parçanın üzerine indirin.
- Kolu çekin ve cihazı aktif edin.
- Manyetik güç parçanızı tuttuktan sonra vinç vb. yardımı ile metali kaldırın ve taşıyın.
- Parçanız istediğiniz konuma geldiğinde kolu tekrar kapalı duruma getirin.
!!! TAŞINACAK MALZEME 1 - 2mm GİBİ İNCE İSE TEKNİK EKİP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!
İNCE MALZEMELERDE TAŞIMA GÜCÜ DÜŞECEĞİ İÇİN YÜKSEK KAPASİTELİ KALDIRAÇ TERCİH EDİLMEMELİDİR.
Manyetik kaldıraçların materyal kalınlığına göre güç verimliliği?
Manyetik kollu kaldıraçlarımız karşısındaki çekeceği metalin kalınlığına göre güç sunar. Alacağınız PML modelinin hangi materyal kalınlığında ne kadar güç sunduğunu aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Manyetik kaldıraçların materyal kalitesine göre güç verimliliği?
Manyetik kaldıraçlar, çekeceği metalin kalitesine ve türüne göre farklı güç değerleri sunar. Tam verimliliği düşük karbon çeliği çekerken sunarken en düşük çekme gücünü ise dökme demirde verir.
Malzeme
Verimlilik
Düşük karbonlu çelik
100%
Orta karbonlu çelik
90%
Yüksek karbonlu çelik
80%
Yüksek alaşımlı çelik
70%
Dökme demir
50%
| Stok No | Güç (Düz) | Güç (Oval) | Max.Güç | Ağırlık (kg) | W | L | H | I | °C |
| MGK-PML-100 | 100 | 50 | 350 | 3 | 62 | 92 | 67 | 126 | <80 |
| MGK-PML-300 | 300 | 150 | 1050 | 6 | 92 | 162 | 91 | 155 | <80 |
| MGK-PML-600 | 600 | 300 | 2100 | 20 | 122 | 232 | 117 | 196 | <80 |
| MGK-PML-1000 | 1000 | 500 | 3500 | 37 | 176 | 258 | 163 | 285 | <80 |
| MGK-PML-2000 | 2000 | 1000 | 7000 | 68,3 | 234 | 378 | 212 | 426 | <80 |
| MGK-PML-3000 | 3000 | 1500 | 10500 | 87,5 | 286 | 458 | 261 | 521 | <80 |
| MGK-PML-5000 | 5000 | 1800 | 18000 | 198 | 296 | 720 | 266 | 700 | <80 |
| Ölçüler | |
| Çap | 251-500 mm |
| Yükseklik | 251-500 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 1000-3000 kg |
| Gauss Değeri | 5000-6000 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 5-10 cm |
| Renk | Gri |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N52 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Materyal Özellikleri | |
| Dış Malzeme Özelliği | Çelik |
| Kaplama | Boya |
| Komple Paslanmaz | Hayır |
| Renk | Sarı |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Dış Malzeme Kalitesi | ST37 |
| Sızdırmazlık | Evet |