Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı Mıknatıs
Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı Mıknatıs
5.900,00 TL
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-CE-1
- Kategori: El Mıknatısları
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-CE-1 |
| Kategori | : | El Mıknatısları |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| 3 Adet | 16.992,00 TL | 5.664,00 TL | |
| 6 Adet | 32.568,00 TL | 5.428,00 TL | |
| 9 Adet | 46.728,00 TL | 5.192,00 TL | |
| 12 Adet | 59.472,00 TL | 4.956,00 TL | |
| 15 Adet | 70.800,00 TL | 4.720,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
3 iş günü teslimat
En geç 25 Mayıs 2026 Pazartesi günü teslim.
WhatsApp Destek
Portatif Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı
Metal toplama için kullanılan bu portatif çek bırak el mıknatısı sayesinde pratik olarak tüm metal parçalarını çekebilirsiniz.
Kullanılışı: Bu kolay kullanıma sahip olan mıknatıs türünü eliniz ile tutamak alanından tutunuz. Metalleri çektikten sonra iç mandalı elinizle tutup çekiniz. Bu şekilde manyetik özellik azalacak ve metaller serbest kalacaktır.
Blok malzemede çekim gücü 30-40 kg civarındadır.
Çivi, vida, cıvata gibi malzemelerde 3-4 kg çekim gücü sunar.
Metal tozlarını, parçalarını rahatça yakalar.
- Çap: 100 mm
- Yükseklik: 75 mm
- Tutamak yüksekliği 100 mm
- Toplam yükseklik: 200 mm
- Ağırlık: 1 kg
| Ölçüler | |
| Çap | 100 mm |
| Yükseklik | 51-75 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 25-50 kg |
| Gauss Değeri | 6000-7000 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Gri |
| Şekli | Silindir |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Materyal Özellikleri | |
| Dış Malzeme Özelliği | Çelik |
| Kaplama | Yok |
| Komple Paslanmaz | Hayır |
| Renk | Gri |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Dış Malzeme Kalitesi | ST37 |
| Sızdırmazlık | Evet |