Çek Bırak El Mıknatısı - Saplı Ferrit Mıknatıslı
Çek Bırak El Mıknatısı - Saplı Ferrit Mıknatıslı
2.499,00 TL
3.900,00 TL
35% 
173,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-CE-4
- Kategori: El Mıknatısları
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-CE-4 |
| Kategori | : | El Mıknatısları |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| 3 Adet | 11.232,00 TL | 3.744,00 TL | |
| 6 Adet | 21.528,00 TL | 3.588,00 TL | |
| 9 Adet | 30.888,00 TL | 3.432,00 TL | |
| 12 Adet | 39.312,00 TL | 3.276,00 TL | |
| 15 Adet | 46.800,00 TL | 3.120,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
Çek Bırak El Mıknatısı - Saplı Ferrit Mıknatıslı
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
Çek Bırak El Mıknatısı - Saplı Ferrit Mıknatıslı
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
3 iş günü teslimat
En geç 08 Nisan 2026 Çarşamba günü teslim.
WhatsApp Destek
Saplı Metal Toplayıcı Mıknatıs
Metal toplama için kullanılan bu portatif çek bırak el mıknatısı sayesinde pratik olarak tüm metal parçalarını çekebilirsiniz. Kendi üretimimiz olan neodyum mıknatıslı versiyonuna göre çekim gücü daha düşüktür. Ürün ferrit mıknatıslı olup ferrit mıknatıslar ise orta güçte bir sınıftır.
Kullanılışı: Bu kolay kullanıma sahip olan mıknatıs türünü eliniz ile tutamak alanından tutunuz. Metalleri çektikten sonra iç mandalı elinizle tutup çekiniz. Bu şekilde manyetik özellik azalacak ve metaller serbest kalacaktır.
Blok malzemede çekim gücü 3-5 kg civarındadır.
Çivi, vida, cıvata gibi malzemelerde 0-1 kg çekim gücü sunar.
| Ölçüler | |
| Çap | 95 mm |
| Boy | 501-1000 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 3-5 kg |
| Gauss Değeri | 3000-4000 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Mavi |
| Şekli | Yuvarlak |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | Y35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Ferrit (Oksit) |
| Materyal Özellikleri | |
| Dış Malzeme Özelliği | Plastik |
| Kaplama | Boya |
| Komple Paslanmaz | Hayır |
| Renk | Mavi |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Dış Malzeme Kalitesi | Sert PVC |
| Sızdırmazlık | Hayır |