Menu
Your Cart

Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar

Neodyum Mıknatıs - 40x25x10 mm - Çok Güçlü Dikdörtgen neodyum mıknatıs çok güçlü yapıda olup kullanılırken dikkat edilmesi gerekir. Neodyum mıknatıslar ufak ebatta olsa da çekim güçleri çok yüksektir. 40 mm en x 25 mm boy x 10 mm kalınlığında olan bu neodyum mıknatıs çeşitli birçok malzemenin tuttu..
195,00 TL
20x15x5 mm Neodyum Mıknatıs Dikdörtgen Mıknatıs Nadir toprak mıknatısı olarak geçen neodyum mıknatıslar manyetik özelliğini uzun süre korur. 20 mm (2 cm) uzunluğunda, 15 mm (1,5 mm) genişliğinde ve 5 mm (0.5 cm) kalınlığında neodyum mıknatıs nikel kaplıdır. Ferrit mıknatıslara göre çok daha ku..
34,27 TL
Mıknatıs AVM 30x10x2 mm Teknik Detaylar; Boy: 30 mm (3 cm) En: 10 mm (1 cm) Kalınlık: 2 mm Tolerans: ± 0,1 mm Mıknatıs Türü: Neodyum Kalite: N35 Çalışma Sıcaklığı: Maks. 80°C Kaplama: Nikel/Çinko Güç: 10-20 kg  ..
17,70 TL
Neodyum Küp Mıknatıs - 3x3x3 mm 3 mm boyunda ve 3 mm eninde ve 3mm kalınlığındaki bu N35 neodyum 3x3x3 mm ebatındadır. Nikel kaplanarak çok daha güçlü hale getirildi. Ni-Cu-Ni olarak 3 kat kaplamaya sahiptir. Nikel kaplı neodyum mıknatıs normal çinko kaplama olanlara göre çok daha gü..
1,60 TL
Çok Güçlü Neodyum Küp Mıknatıs 20x20x20 mm N35 kalite olan bu ürün hobileriniz için, projeleriniz için tasarlandı. Özel kaplaması ile dış ortama karşı daha dirençli ve maksimum 80°C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Çok güçlü olduğu için çocuklardan uzak tutunuz. Birbirinden ayırırken elinizi sıkışırma..
195,68 TL
Neodyum Blok Çok Güçlü Mıknatıs - 25x25x5 mm Kare neodyum mıknatıs çok güçlü yapıda olup kullanılırken dikkat edilmesi gerekir. Neodyum mıknatıslar ufak ebatta olsa da çekim güçleri çok yüksektir. 25 mm en x 25 mm boy x 5 mm kalınlığında olan bu neodyum mıknatıs çeşitli birçok malzemenin ..
49,87 TL
Nikel Kaplı Neodyum Dikdörtgen Mıknatıs 30x10x1 mm 1 mm kalınlığında olan bu mıknatıs nikel kaplıdır. Nikel kaplama mıknatısı daha dayanıklı yaptığı gibi aynı zamanda çinko kaplamaya göre çok daha güçlü yapar. Yine de bilmelisiniz ki 1-2 mm kalınlığındaki mıknatıslar doğası gereği kırılgandır. Kır..
8,80 TL
Ø10x10x1 mm Neodyum Hobi Mıknatısı Süper güçlü nadir toprak mıknatısları, birbirleriyle birleştiğinde ayrılmaları zordur. 10 mm x 10 mm kare şeklindeki bu güçlü neodyum mıknatıs sizin de ihtiyacınız olabilir. Beyaz tahta sabitleme veya çeşitli çelik parçaların birleştirilmesi için kullanılabilir...
4,43 TL
15x10x3 mm Neodyum N35 Mıknatıs 15 mm uzunluğunda, 10 mm genişliğinde ve 3 mm kalınlığında N35 kalite neodyum mıknatıs. Çekim gücü çok yüksek olan bu mıknatıs türü uzun yıllar aynı gücünü korumaya devam eder. 15x10x3 mm neodyum mıknatıs özellikleri; Ürün kaliteli nikel kaplam..
11,73 TL
20x20x5 mm Güçlü Neodyum Mıknatıs Neodyum mıknatıslar ufak ebatta olsa da çekim güçleri çok yüksektir. İncelediğiniz neodyum mıknatıs 20x20x5 mm ebatlarında ve aynı şekilde çok güçlüdür. Aynı zamanda ince olduğu için neodyumların yapısı gereği de kırılgandır. Bu yüzden birbirine hızlı çekecek şekil..
45,00 TL
40x20x5 mm Neodyum Dikdörtgen Mıknatıs 40 mm (4 cm) uzunluğunda, 20 mm (2 cm) genişliğinde ve 5 mm (0.5 cm) kalınlığında neodyum mıknatıs. Ferrit mıknatıslara göre çok daha kuvvetli olan bu mıknatıs doğada uzun yıllar gücünü korur. Deneylerde, okullarda, motor içlerinde, projelerde kullanılır. Çeşi..
115,00 TL
Neodyum Çok Güçlü Dikdörtgen Mıknatıs - 40 mm Boy, 10 mm En, 5 mm Kalınlık 40 mm neodyum mıknatıs arıyorsanız ve boyu size uygunsa çok güçlü olan bu mıknatısı satın alabilirsiniz. Mıknatıs N35 kalite olup neodyum blok yapıdadır. Hobi amaçlı deneylerde, okullarda, ofislerde kullanılabilir...
39,20 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)

Kare - Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar

Yüksek çekim gücü isteyen kullanıcıların tercih ettiği kare ve dikdörtgen neodyum mıknatıslar stoklarımızdadır. Kare neodyum mıknatıs denince akla, piyasadaki en güçlü manyetik ürün gelir.Bu manyetik ürün, nadir toprak mıknatısları ailesindendir. NdFeB'nin yaygın yapısını oluşturan neodim, demir ve bordan oluşan manyetik bir malzemeden üretilir. Dikdörtgen neodyum mıknatıs çeşitleri de ufak bir hacimden inanılmaz güç üretir. Diğer ürünler arasında en güçlü kalıcı üründür. Küçük boyutta yüksek manyetik enerjiyi yüksek zorlayıcı kuvvetlerle sergiler. Mıknatıslanabileceği maksimum güce göre derecelendirilir.


Gereksinimler ne olursa olsun Mıknatıs AVM, her boyutta, şekilde ve istenen özelliklerde mıknatıs üretir. Firmamız, özellikler doğrultusunda, neodim ürünlerde seri üretim yapmaktadır. Özel neodyum ürünler, yüksek kalite ve ihtiyaçlara göre optimize edilmiş performans ve maliyettedir. Neodim mıknatısların temel şekilleri genellikle bloklar, ark segmentleri, diskler, silindirler ve halkalardır.


Neodyum mıknatıs, çok küçük bir hacimden inanılmaz bir performans sunar. Pek çok farklı kalitede mevcuttur. N55 mevcut olan en yüksek kalitedir. N42 ve N35 kaliteleri ise en kolay temin edilebilen kalitedir. Standart olarak kare – dikdörtgen, yuvarlak, havşa delikli, halka gibi çeşitleri bulunur. Tanınan en güçlü kare – dikdörtgen mıknatıs türleri, bütçeye en uygun fiyata Mıknatıs AVM firmamızdan temin edilebilir.


Güçlü Kare ve Dikdörtgen Neodyum Mıknatıs Çeşitleri

Mıknatıs AVM ürünleri, üstün bir çekme performansı sunan çeşitli şekil ve boyutlarda mevcuttur. Mümkün olan en küçük mıknatıs malzemesi hacminden, en güçlü manyetik kuvvet gerektiren uygulamalarda kullanılırlar. Küçük neodim mıknatıslar bile, şaşırtıcı derecede manyetik bir güce sahiptir. Kendi ağırlıklarının 1.000 katını aşan bir kaldırma kapasiteleri vardır. Çok çeşitli süper güçlü Mıknatıs AVM neodimyum manyetik ürünlerimizi siz de keşfedin.


Güçlü kare ve dikdörtgen neodyum mıknatıs çeşitlerimiz, NdFeB özelliklere sahiptir. Maksimum çalışma sıcaklığı derecesini aşan bir sıcaklığa ısıtılmadıkça manyetizmalarını kaybetmezler. Koruyucu kaplamaları hasar görmediği takdirde de manyetizmaları kaybolmaz. Firmamızın, güvenli bir şekilde uygun fiyata üretim yaptığını unutmayın. Firmamız, müşterilerine neodimiyum manyetik ürünler tedarik etme konusunda, son teknolojik sistemlerin becerisini kullanır.


Firmamız, birincil pazarlarda işletmelerin güvenilir ortağıdır. Yüksek performanslı uygulamalar için, baskıdan üretime veya tasarımdan spesifikasyona kadar rutin olarak teknik manyetik tertibatlar üretir. Teslim edilen tüm ürünlerin endüstri standartlarına uymasını sağlamak için son teknoloji ekipman kullanır. Eksiksiz bir inceleme ve test hizmetleri sunan firmamız, özellikle güçlü kare ve dikdörtgen neodyum mıknatıs çeşitlerinde beklentileri karşılamak için sürekli gelişir.


Dikdörtgen ve Kare Mıknatıs Çeşitleri

Neodimyum mıknatısların piyasaya sürülmesinden bu yana üretim maliyeti, üretim kapasitesindeki büyük artışa paralel olarak düşmüştür. Dikdörtgen ve kare magnet mıknatısları, güçlü ürün gerektiren endüstriyel, teknik ve ticari uygulamalarda yaygın kullanılır. Firmamız, bu ürünlerin ve hassas manyetik düzeneklerin tasarımı, mühendisliği ve üretiminde yılların uzmanlığına sahiptir. Bu nadir toprak mıknatıs türünün, firmamızda toptan ve perakende olarak ne kadar uygun fiyata satıldığını göreceksiniz.


İstanbul Neodyum Mıknatıs Tedariği

İstanbul neodyum mıknatıs tedariğinde daima bir adım önde olan Mıknatıs AVM firmamızda, her türlü ihtiyaca uygun neodyum manyetiklerini bulabilirsiniz. Temel uzmanlığımız, prototiplerden küçük ve orta ölçekli üretim çalışmalarına kadar neodimiyum mıknatısların ve manyetik düzeneklerin teknik tasarımı, mühendisliği ve özel imalatıdır. Tam üretim tesisimizle, özel alanlarımızla, daha kısa teslim süreleri, her düzeyde artan kalite ve düşük maliyetlerle eksiksiz anahtar teslimi çözümler sunarız.


Optimum performans için deneyimli bir mıknatıs mühendisliği ve üretim ekibiyle çalışmak önemlidir. Mıknatıs AVM, bu uzmanlık alanında yeterli bilgi birikimine ve uzmanlığa sahiptir. Firmamız, manyetik, termal ve stres analizine sahip gelişmiş araçlar kullanarak, özel uygulamalarınız için manyetik bileşenleri ve düzenekleri tam olarak tasarlayabilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.