Menu
Your Cart

Alüminyum Saplı Çubuk Mıknatıslar

Ø25x150 mm Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Mıknatıs Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerim..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x250 mm Gıda Firmaları İçin Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay mont..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs - D32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürü..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø32x200 mm Bar Mıknatıs Alüminyum Saplı Neodyum  Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sı..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Bar Mıknatıs - D32x90 mm Manyetik bar mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal temizleme için kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırılması sonucunda temiz ürünler ortaya çıkarır. Bu sayede hem gıda güvenliği hem ürün güvenliği..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Alüminyum Saplı Çubuk Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Alüminyum saplı çubuk mıknatıslar son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Listemizdeki ürünlerin kullanım amacı metal olan parçaları ya da toz temizlemek için kullanılmaktadır. Temizlediğiniz üründeki metal parçalarından kurtulmuş olursunuz. Bu sayede de ürünlerinizin sağlığını ve temizliğini korumuş olursunuz. Bu kaliteli ve montajı da oldukça kolay olan bu paslanmaz alüminyum saplı çubuk mıknatıslar i gıda firmalarında da oldukça iş görebilir. Bu ürün gıda standartlarına göre dizayn edilmiştir. Alüminyum saplı çubuk mıknatıs ürünleri en önemli özelliği oldukça yüksek çekim gücüne sahip olmasıdır. Bu özelliğinden ötürü de oldukça küçük olan metal tozlarını ya da parçalarını kolayca çeker. Alüminyum saplı çubuk mıknatıslar kesinlikle yerli bir üretimdir.


Ayrıca üretimi de bize aittir. Listemizdeki bu ve buna benzer ürünler olduğu için sizlerin istediği boy ve çekim gücünü de ayarlayabiliyoruz. Ayrıca sizler için bu ürünlerimizin sıvı ortamda bulunan metal parçalarını ya da tozlarını rahatlıkla gücünü kaybetmeden çekebilmektedir. Her firmanın hem de insanların ihtiyacı olan neodyum mıknatıs çeşitleri stoklarımızda mevcuttur. Ayrıca belirtmek gerekirse bu ürünler en profesyonel kişiler ile beraber yapıp hem de yüksek teknolojili manyetik sistemler ile bu alüminyum saplı çubuk mıknatıslarını üretmekteyiz. Sizler için oldukça iyi fiyatlar ile bu sektörde her daim üretim yapmaktayızdır. Eğer sizlerin de mıknatıslara ihtiyacınız var ise sitemize göz atıp kolayca satın alabilirsiniz.