Menu
Your Cart

Hijyenik Mıknatıs Filtreler

Sıvı Yağ Üretim Hatları İçin  DN65 Çapında Neodyum Manyetik Filtre DN65 – 2 1/2″ Manyetik mıknatıslı filtre sıvı yağ imalatı yapan fabrikalar için üretildi. Bu manyetik seperatörler gıdaların metal ayrıştırma işlemlerinde kullanılır. Sıvı yağ üretim hatları için neodyum man..
0,00 TL
Çikolata Fabrikaları İçin Paslanmaz Neodyum Manyetik Filtre Çikolata üretim hatları için uygun olan bu mıknatıslı manyetik filtre seperatörler tarafımızdan sertifikalı olarak teslim edilmektedir. Birçok gıdanın metal ayrıştırma işlemlerinde güvenle kullanılır. Çikolata fabrikası imalat iç..
0,00 TL
DN80 – 3” Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırm..
0,00 TL
DN65 – 2 1/2” Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sız..
0,00 TL
DN50 – 2” Giriş Çıkışlı, Nipel ve Manşonlu Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünler..
0,00 TL
DN32 – 1 1/4″ Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünl..
0,00 TL
DN25 – 1” Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırm..
0,00 TL
DN20 – 3/4″ Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdı..
0,00 TL
DN15 – 11/2″ Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızd..
0,00 TL
DN40 – 11/2″ Hijyenik Neodyum Manyetik Filtre ÖzellikleriManyetik filtrelerimiz ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızd..
0,00 TL
DN65 Manyetik Filtre - Paslanmaz ve Sızdırmaz
Yeni
DN65 Komple Paslanmaz Manyetik Filtre DN65 – 2 1/2″ Manyetik mıknatıslı filtre sıvı yağ imalatı yapan fabrikalar veya sanayi ortamları için üretildi. Bu manyetik seperatörler gıdaların metal ayrıştırma işlemlerinde kullanılır. Sıvı yağ üretim hatları için neodyum manyetik filtre..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Hijyenik Mıknatıs Filtreler Çeşitleri ve Fiyatları

Ticari ve ağır endüstriyel alanlarda aktif olarak kullanılan ürünler arasında dikkat çeken hijyenik mıknatıs filtreler, sitemiz içerisinde kaliteli ürün seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Fabrikalar başta olmak üzere endüstriyel alanda birçok alanda mıknatıs filtreler kullanılmaktadır. Özellikle akışkan maddeler içerisinde yer alan metallerin ayrıştırılarak ürünlerin daha hijyenik ve sağlıklı hale getirilmesi için kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak üretilmiş olan hijyenik mıknatıs filtre modelleri bu nedenle uzun yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur. Aynı zamanda sızdırmazlık özelliği de güvenlik açısından en önemli özelliği olarak ön plana çıkmaktadır. Yüzeylerinde bakteri oluşumu da söz konusu olmadığı için hijyenik mıknatıs filtreler en çok tercih edilen modeller olarak bilinmektedir. Bu nedenle gıda üretimi sektörü içerisinde de gönül rahatlığı ile kullanıma uygundur. Enerji verimsizliğine de yol açan metal tozların en iyi ve en güvenli şekilde ayrıştırılmasını sağlamaktadır.


Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde, farklı ölçülere sahip olan ürün seçenekleri bulunmaktadır. Online satış sitemize giriş yaptığınız zaman hijyenik mıknatıs filtreler alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. Tek tıkla piyasa içerisinde yer alan en seçkin hijyenik mıknatıs filtrelere ulaşabileceğiniz satış sitemiz, aynı zamanda fiyat konusunda sağlamış olduğu fırsatlar ile de dikkat çekmektedir. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hemen sipariş vermek için sepet oluşturarak alışverişinizi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır