Menu
Your Cart

Paslanmaz Saplı Çubuk Mıknatıslar

D25x100 mm Paslanmaz Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs Paslanmaz Saplı manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x100 mm Gıda Firmaları İçin Neodyum Bar Mıknatıs Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızd..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
D25x150 mm Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Paslanmaz Saplı Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Otomatik Temizlemeli - D25x250 mmD25 mm çapında neodyum mıknatıstan üretilen bu bar mıknatısın boyu 250 mm'dir. İçindeki manyetik özellik sağlayan kısım ise 100 mm boyundadır. Kolay temizlemeli olan bu çubuk mıknatıs, tutamağından çektiğinizde topladığı metaller..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
D32x100 mm Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Paslanmaz Saplı Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yap..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Paslanmaz Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs D32x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız paslanmaz saplı olup ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumu..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Bar Mıknatıs - Gıda Firmaları İçin Alüminyum Saplı - D32x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürün..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Paslanmaz Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs - D32x200 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabi..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Paslanmaz Saplı Çubuk Mıknatıslar Çeşitleri Fiyatları

Paslanmaz saplı çubuk mıknatıslar son yıllarda oldukça adını ve işe yaramasıyla bütün dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Oldukça kaliteli malzemelerden yapılan listemizdeki ürün birçok işse yaramasıyla pek çok firmanın ve sektörlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Paslanmaz saplı çubuk mıknatıslar çok yüksek çekim gücü ile bütün metal parçalarını ve toz taneciklerini rahatlıkla kendisine çekebilir. Hatta diğer çubuk mıknatısların yapamadığı, alamadığı parçaları da bu paslanmaz saplı çubuk mıknatıs ürünü ile kolayca alabilirsiniz. Bu metal parçalarını ve toz taneciklerini bu paslanmaz saplı çubuk mıknatısı ile temizlemenin size faydası makinenizin sağlığını korur ve oldukça işe yaramaktadır. Paslanmaz çubuk mıknatısların daha pek çok önemli özellikleri vardır.


Paslanmaz saplı çubuk mıknatıslar gıda standartlarını uygun olarak dizayn edilmiştir ve üretilmiştir. Bu sebepten dolayı da bütün gıda firmalarında ve diğer pek çok fabrikada sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca bir diğer önemli özelliği ise listemizdeki ürünün tamamen yerli bir üretim olmasıdır. Bu yerli üretim sonucu üretilen ve oluşan bu ürün yerli üretim olduğu için bu ürünün çapı, boyu, manyetik alanı gibi pek çok özelliği sizler için dizayn edilebilir. Eğer sizlerde bu paslanmaz saplı çubuk mıknatıslardan satın alıp kullanmak isterseniz hızlıca sitemize göz atarak ve ürün ile doğru bilgiler de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizler için en uygun fiyatlarla satış yapmaktayız.