Menu
Your Cart

Esnek Mıknatıslar

Ferrit Esnek Halka Mıknatıs 220°C 90 mm çapında x 80 mm iç çapında x 3 mm kalınlığında olan yuvarlak esnek ferrit mıknatıs sadece özel projelerinize özeldir. Projenize göre kullanım amacı değişkenlik gösterebilir. Görsellerde de belirttiğimiz üzere mıknatıs esnek yapıdadır. Bu esnek mık..
83,33 TL
Paslanmaz Korumalı, BRC, HACCP Sertifikalı, Gıdaya Uygun (600x500x30 mm) Özel imalatımız olan gıda firmalarına uygunpaslanmaz manyetik paspas istediğiniz ebatlara özel üretilir. Girilecek olan özel bölge zeminine konarak ayak temizliği burada yapılır. Ayakkabı altından düşen  metal p..
8.500,00 TL
Hijyenik Oda Paspaslık Mıknatıs - BRC, HACCP Sertifikalı Ürünümüzün kalınlığı 3 mm fotoğraflardaki gibidir. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Manyetik paspas alırken kalınlığına dikkat ediniz.   1000x600x3 mm mıknatıslı manyetik paspas gıda firmalarına uygun ve ayak altı mıknatıs ola..
2.999,00 TL
1000x600x2 mm Gıdaya Uygun Manyetik Paspas 1000x600x2 mm mıknatıslı manyetik paspas gıda firmalarına uygun ve ayak altı mıknatıs olarak kullanılır. Hijyen odalarına veya farklı güvenlikli temiz ortamlara girişlerde zemine konularak ayak altındaki metallerin çekilmesini sağlar.    Manyet..
2.599,00 TL
Manyetik Paspas Mıknatıs - Gıda Sertifikalı Özellikle gıda firmalarının talep ettiği manyetik paspas ürünümüz Gauss sertifikalı olarak size sunulur. Denetlemelerde rahatlıkla sunabileceğiniz bu rapor, TUBITAK ve TURKAK yetkili özel cihazlarımız ile hazırlanmaktadır. Ürünümüzün kalınlığı 1..
2.299,00 TL
Etiket Mıknatısı, Yaz-Sil Özellikli Şerit, Esnek Mıknatıs - İncelemiş olduğunuz esnek mıknatıs ölçülü olarak kesilmiş durumda ve kullanıma hazırdır. - Bu şerit mıknatıs üzerine whiteboard kalemlerle yazıp silebilirsiniz. Etiket mıknatısı olarak kullanabilirsiniz.   Şerit Mıknatıs Özell..
0,00 TL
Yumuşak 1.5 mm Kalınlık Tabaka Mıknatıs 1.5 mm tabaka mıknatısımız 430x250 mm ebatlarında kesilmiştir. Nisbeten ağır objelerden mamül olarak üretilen buzdolabı mıknatısının imalatında kullanılmasının yanı sıra araç mıknatısı, mıknatıslı tabela ve mıknatıslı pano üretimi için de kullanılmaktadırlar...
10%
239,00 TL 265,83 TL
Yumuşak Naturel Mıknatıs - 430x250x1,5 mm 1.5 mm naturel mıknatısımız 250x430mm ebatlarında kesilmiştir. Nisbeten ağır objelerden mamül olarak üretilen buzdolabı mıknatısının imalatında uygulanmalarının yanı sıra araç mıknatısı, mıknatıslı tabela ve mıknatıslı pano üretimi için de kullanılmaktadırl..
11%
124,17 TL 140,83 TL
Esnek Levha Mıknatıs - Ferrit Mıknatıslı (1 Adet) Levha mıknatıs ürünümüz 430x250 mm ebatında olup 1.5 mm kalınlığa sahiptir. Çeşitli pano üretimlerinde, hediyelik mıknatısların yapımında kullanıldığı gibi araç mıknatısı olarak da kullanılır. Gıda firmalarının hijyen odalarına girmek için ayak..
11%
124,17 TL 140,83 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Esnek Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Esnek mıknatıslar türü ve özellikleri ile insanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Esnek mıknatıs türleri özel olan bu türleri ile pek çok mıknatıs türlerini gücü ve özellikleri ile geride bırakıyor. Esnek mıknatıs türü insanların oldukça fazla işine yaramakla beraber oldukça da kullanılması basit bir üründür. Listemizdeki ürün kalitesi ve işe yaraması sebebi ile oldukça fazla satmakta ve oldukça da ilgi görmektedir. Bu kadar fazla satması sebebi ile de pek çok yerde stokları kalmamış hızlıca tükenmiştir. Ama korkmanıza hiç gerek yok çünkü sitemizden hızlıca ve pratik bir şekilde bu ürünü bulup kolaylık ile satın almanız mümkündür.


Hemen sitemize hızlı bir şekilde giriş yaparak Esnek mıknatıslar bölümüne girip kolayca satın alabilirsiniz. Bu mıknatıs türü sizlerin makinelerinizin metal parçalarından ve toz taneciklerinden temizlenmesini sağlar. Bu sayede bu ürünle ile makinenizin sağlığı korunmuş olur güvence altında tutulmuş olur. Paslanmaz özelliği ve sızdırmaz tipiyle uzun yıllar boyunca gıda firmalarına ve fabrikalara hizmet verir. Bu listemizdeki ürünü kullanan ve sahip olan insanların yorumları ve fikirleri oldukça olumludur. Hiçbir şekilde sorun çıkarmayan ve çekim gücünü asla kaybetmeyen bu mıknatıs türünün bu yönünü bütün insanlar sevmektedir. Esnek mıknatıs türüne sahip olmak isterseniz hemen bizim sitemizden ürünü bulup hızlıca satın alabilirsiniz.